https://www.info-praha.cz/stob

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

STOB

Razíme teorii, že k obezitě je třeba přistupovat komplexněji než jen jako ke zmnožení tukové tkáně v těle, neboť významnou úlohu v hubnutí hraje i myšlení a emoce obézního.

Aktivity společnosti STOB jsou založeny na metodě kognitivně-behaviorální psychoterapie, která byla úspěšně ověřena na mnoha tisících klientů a je i ve světě uznávána za jednu z nejefektivnějších metod terapie obezity.

Cílem terapie je navodit žádoucí změny v nevhodném chování, myšlení a emocích a díky tomu změnit životní styl. Oproti jiným metodám hubnutí se nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale jak převést teoretické vědomosti do praktického života, jak docílit splnění předsevzetí a nacvičit si vůli. Neochuzuje o požitek z jídla, ale mění postupně nevhodné stravovací a pohybové návyky. Tato změna by měla přivést hubnoucí nejen k trvalým váhovým úbytkům, ale i ke zvýšení kvality života, který je lepší prožít jinak než jen „ve jménu hubnutí“ jak to bývá u obézních obvyklé.

Mezi aktivity společnosti STOB patří:

  • Kurzy zdravého hubnutí v desítkách měst v ČR.
  • Vydávání různých praktických pomůcek usnadňujících rozumnou redukci váhy
  • Pořádání aktivní dovolené v tuzemsku i zahraničí.
  • Elektronický časopis Pochutnej si se STOBem.
  • Pořádání akcí v rámci prevence, např. dny zdraví a pomocí internetových aktivit se STOB snaží přimět lidi žít zdravěji, redukovat váhu a váhové úbytky si udržet
Web:
http://www.stob.cz/
http://www.stobklub.cz/
Adresa:
Lublaňská 4/61
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Mobil:
+420 776 871 322
E-mail:

Fakturační údaje: Obory činnosti:

STOB CZ s.r.o.

Poljanovova 3158/5
143 00 Praha

IČO: 03349560
DIČ: CZ03349560

Rok založení: 1990

Obory činnosti:

STOB