https://www.info-praha.cz/skolni-vylety-porady-pro-deti

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Hudební agentura Marie Renzové

Agentura zabývající se pořádáním školních výletů s nevšedním zábavným kulturním programem a návštěvou historických objektů a přírodních útvarů. Hudební a výchovné pořady pro děti a mládež.

Prostřednictvím naší agentury Vám nabízím pořady pro děti a mládež, které uvádím se svým souborem a které zprostředkovávám s pořadatelem prostřednictvím vlastní hudební agentury. Všechny naše pořady jsou výchovně zaměřené, mají zábavnou formu a jsou postaveny na kontaktu s dětmi a na motivaci k jejich aktivnímu zapojení.

Profesionálně se zabýváme uváděním výchovně-zábavných pořadů pro děti a mládež. Náš soubor jednak uvádí pořady hudební, které jsou hlavně zaměřeny na seznámení s dechovými nástroji a vokálními žánry, jednak uvádíme pořady zaměřené na seznámení s významnými svátky, tradicemi a zvyky našeho národa, starými řemesly a zapomenutými starodávnými činnostmi lidí.

Všechny pořady doprovázejí rekvizity, ukázky zvykoslovných předmětů, figury a postavy vztahující se k tradicím a zvykům. Některé pořady jsou zpestřeny kuriózními hudebními nástroji.
Web:
http://www.agenturarenzova.wz.cz/
Adresa:
Slovinská 1041/6
101 00 Praha 10 - Vršovice
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Mobil:
+420 603 554 529
Telefon:
+420 315 629 078
E-mail:

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Marie RENZOVÁ

Slovinská 1041/6
101 00 Praha 10 - Vršovice

IČO: 11240431

Obory činnosti:

Hudební agentura Marie Renzové
Hudební agentura Marie Renzové