Pobočky Yusen Logistics Czech s.r.o.

Yusen Logistics Czech s.r.o.

Na českém trhu jsme již od roku 2002. Nyní v ČR již ze 7 poboček ve 4 městech pro vás zajišťujeme tuzemskou a mezinárodní nákladní přepravu (silniční, leteckou, námořní, železniční), skladovací a logistické služby. Služby:.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v 06:00)

Yusen Logistics Czech s.r.o.

Poskytujeme nákladní leteckou a námořní přepravu.

Yusen Logistics

Poskytujeme vnitrostátní i mezinárodní silniční přepravu, námořní/letecké exportní a importní služby, celní služby v místě i provoz celního a daňového skladu. Skladovací a cross-dockové služby včetně služeb přidané hodnoty.

Yusen Logistics

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní nákladní přepravu, skladovací a logistické služby. Dále cross-dockovou manipulaci s výrobními díly od dodavatelů z regionu střední a východní Evropy, leteckou a námořní nákladní přepravu.

ZAVŘENO (Otevírá v 06:00)

Yusen Logistics Czech s.r.o.

Na českém trhu jsme již od roku 2002. Nyní v ČR již ze 7 poboček ve 4 městech pro vás zajišťujeme tuzemskou a mezinárodní nákladní přepravu (silniční, leteckou, námořní, železniční), skladovací a logistické služby včetně široké škály služeb přidané hodnoty.

OTEVŘENO (nonstop)

Yusen Logistics Czech s.r.o.

Letecká a námořní nákladní přeprava v celosvětovém pokrytí. Přepravy bezpečného i nebezpečného zboží, možnost charterových letů. Komplexní služby včetně pojištění, celního odbavení, dodání Door-Door, skladování a nákladní přepravy.