Pobočky Česká pošta, s.p.

Česká pošta, s.p.

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu.

Pošta Partner

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 696 84. Služby: Balíkovna, Výdejní místo.

ZAVŘENO (Otevírá v 12:00)

Pošta Partner - Oudoleň

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 582 24. Služby: Výdejní místo.

Pošta Partner - Vinařice u Loun

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 439 15. Služby: Výdejní místo.

ZAVŘENO (Otevírá v 11:30)

Pošta partner - Rychtářov

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 683 09.

Brzy zavírá (v 10:30)

Pošta Partner - Leština u Světlé

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 582 86. Služby: Bezbariérové.

ZAVŘENO (Otevírá v St 07:00)

Pošta Huť

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 468 26. Služby: CzechPOINT.

OTEVŘENO (Zavírá v 12:00)

Pošta Besednice, s.p.

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 382 81.

OTEVŘENO (Zavírá v 11:30)

Pošta Svojkov, s.p.

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 471 53. Služby: CzechPOINT.

Brzy zavírá (v 11:00)

Pošta Partner Podhradí

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. PSČ pošty 75355. Služby: Výdejní místo.

ZAVŘENO (Otevírá v 14:00)

Mojedatovaschranka.cz

Provozujeme elektronické úložiště určené k doručování dokumentů mezi orgány veřejné moci jako jsou ministerstva, soudy, správní úřady nebo fyzickými a právnickými osobami.

Pošta Depo Prostějov 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 799 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Bruntál 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 792 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Šumperk 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 788 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Kroměříž 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 767 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Zlín 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 766 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Vsetín 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 757 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Opava 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 749 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Nový Jičín 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 742 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Třinec 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 739 17. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Ostrava 72

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 725 72. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Pošta Depo Hodonín 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 695 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Vyškov 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 682 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Třebíč 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 674 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Znojmo 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 669 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Havlíčkův Brod 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 580 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Pošta Depo Náchod 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 547 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Trutnov 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 541 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Rychnov nad Kněžnou 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 517 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Jičín 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 507 70. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Pošta Depo Chomutov 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 430 01. Služby: Platba kartou.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Lovosice 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 410 02. Služby: Platba kartou.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Pelhřimov 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 393 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Strakonice 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 386 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo České Budějovice 71

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 372 71. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

Pošta Depo Mladá Boleslav 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 294 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

Pošta Depo Mělník 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 276 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Benešov 70

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 256 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Depo Praha 703

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 190 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

Pošta Depo Praha 704

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 177 04. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Pošta Depo Praha 701

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 100 03. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

Česká pošta - Depo Přerov 70

Provoz poštovního depa. PSČ depa 750 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Česká pošta - Depo Říčany u Prahy 70

Provoz poštovního depa. PSČ depa 251 07. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Praha 111

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. Poskytování služeb Czech POINTu. PSČ pošty 100 90. Služby: Bezbariérové, ...

Česká pošta - Depo Brno 72

Provoz poštovního depa. PSČ depa 600 11. Služby: Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Depo Ústí nad Labem 71

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. PSČ pošty 403 71. Služby: Výdejní místo.

Pošta Skřivany u Nového Bydžova

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 503 52. Služby: Výdejní místo.

Brzy zavírá (v 11:00)

Česká pošta - Depo Příbram 70

Provoz poštovního depa. PSČ depa 261 07. Služby: Výdejní místo.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Pošta Pavlov

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 692 02. Služby: Platba kartou, Výdejní místo.

ZAVŘENO (Otevírá v 12:00)

Pošta Brno 10

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. PSČ pošty 610 00. Služby: Platba kartou, Bezbariérové.

OTEVŘENO (Zavírá v 18:30)