Pobočky I M O F A, spol. s.r.o.

IMOFA

Zabýváme se servisem a prodejem automobilů Alfa Romeo, Jeep, Dodge a Chrysler. Dále prodej náhradních dílů a doplňků. Nabízíme služby autopůjčovny a prodej ojetých automobilů.

IMOFA

Zabýváme se servisem a prodejem automobilů Abrath. Dále prodej náhradních dílů a doplňků.

IMOFA

Zabýváme se servisem a prodejem automobilů Fiat, Škoda, Lancia, Abrath, Mopar, Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge a Chrysler. Dále prodej náhradních dílů a doplňků. Nabízíme služby autopůjčovny a prodej ojetých automobilů.

Pobočka

ZAVŘENO (Otevírá Čt 08:00)

IMOFA

On-line prodej originálních autodoplňků a příslušenství. Nabízíme také autochemii, oleje, maziva, střešní nosiče, akumulátory, prostředky na zabezpečení vozidla a mnoho dalšího.

IMOFA

Zabýváme se servisem automobilů Alfa Romeo, Jeep, Dodge, Chrysler, Fiat, Lancia a Škoda. Dále prodej náhradních dílů a doplňků. Nabízíme služby autopůjčovny a prodej ojetých automobilů.

Autoservis

Brzy zavírá (19:00)

IMOFA

Zabýváme se servisem a prodejem užitkových automobilů Fiat Professional. Dále prodej náhradních dílů a doplňků. Nabízíme služby autopůjčovny a prodej ojetých automobilů.

Autosalon Fiat Professional

IMOFA

Zabýváme se servisem a prodejem automobilů Fiat. Dále prodej náhradních dílů a doplňků. Nabízíme služby autopůjčovny a prodej ojetých automobilů.