Pobočky OLFIN Car s.r.o.

OLFIN Car s.r.o.

V Trutnově Vám nabízíme autorizovaný prodej vozů značek Volkswagen a Volvo. U obou značek provozujeme autorizovaný servis a nabízíme kompletní sortiment originálních náhradních dílů a příslušenství.

Olfin Car Palace s.r.o.

Na této provozovně nabízíme autorizovaný prodej vozů značky Opel, autorizovaný servis vozů značky Opel a specializovaný servis vozů značky Škoda.

Opel

ZAVŘENO (Otevírá v 07:30)

OLFIN Car s.r.o.

Na této provozovně nabízíme autorizovaný prodej vozů značky Volkswagen, autorizovaný servis vozů značky Volkswagen a specializovaný servis vozů značky Audi.

OlfinCar Palace s.r.o.

Na této provozovně nabízíme autorizovaný prodej a autorizovaný servis vozů značky Škoda.

Škoda

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

OLFIN Car s.r.o.

Na této provozovně nabízíme autorizovaný prodej vozů značek Volkswagen a Seat, autorizovaný servis vozů značek Volkswagen, Škoda a Seat a specializovaný servis vozů značky Audi.

Volkswagen, Škoda a Seat

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Olfin Car Palace s.r.o.

Na této provozovně nabízíme autorizovaný prodej vozů značek Opel a Peugeot, autorizovaný servis vozů značek Opel a Peugeot a specializovaný servis vozů značky Chevrolet.

Opel, Peugeot

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

OLFIN Car s.r.o.

V Hradci Králové Vám nabízíme autorizovaný prodej vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Toyota a Ford. U všech značek dále provozujeme autorizovaný servis a nabízíme kompletní sortiment originálních náhradních dílů a příslušenství.