Pobočky NO+BL

NO+BL

NO+BL

Prodej kancelářského nábytku NO+BL, HOBIS. V nabídce pracovní kancelářské, konferenční, ergonomické a dětské židle, sedací soupravy JECH, PF, FORM. Bytový nábytek LARGO, věšáky BERNKOP. Provádíme návrhy a realizace interiérů, zajistíme montáž.

NO+BL KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, s.r.o.

Nabízíme výběr palubek a podlah ze smrku, borovice, modřínu a topolu. Řežeme na počkání terasová, hoblovaná, prahy a stavební prkna, lišty a hranoly.

ZAVŘENO (Otevírá Po 08:00)

Gastrozidle.cz

Více než 270 typů židlí pro pohostinství, židle do restaurací, kaváren či do hotelů, množstevní slevy. Vše od tradičního italského výrobce židlí Fratelli Constantini. Doprava židlí po celé ČR zdarma. Gastro židle možno objednat rychle on-line.

NO+BL KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, s.r.o., s.r.o. - e-shopPraha-Karlín

V našem kancelářském eshopu NOBL si můžete online objednat kompletní sortiment kancelářského nábytku a vybavení, kancelářské stoly a stolky, židle, kancelářské regály a skříně. Vše Vám doručíme do 48 hodin. Návrhy interiérů a poradenství zdarma.

OTEVŘENO (nonstop)

NO + BL KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, s.r.o.

Nabízíme kancelářský nábytek NOBL, v nabídce máme pracovní a kancelářské židle, konferenční křesla, ergonomické i dětské židle, dětský a studentský nábytek. Vybavení kanceláře, věšáky, atd. Zajišťujeme návrhy interiérů, doprava a montáž po ČR.

ZAVŘENO (Otevírá Út 09:00)

NO+BL

Český výrobce a prodejce kancelářského nábytku včetně židlí. Dodáváme výrobky NO+BL, SEDUS, MAYER, PROWORK, HOBIS, TRIANT, FORM, DEXION. Kompletní vybavení kanceláří. Provádíme návrhy a realizace interiérů. Systém kvality ISO.

provozovna Praha 9

OTEVŘENO (Zavírá 20:00)