Pobočky HEJZICOM TECH s.r.o.

HEJZICOM TECH s.r.o.

Výstavba kabelových a bezdrátových rozvodů internetu (hotspoty) v hotelích, rodinných domech a firemních objektech, zabezpečení budov – EZS a internetový GSM dohled, domovní systémy, vnitřní pokrytí objektu signálem GSM, vývoj a výroba řídících modulů, ...

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

HEJZICOM TECH s.r.o.

Zabýváme se posílením telefonního signálu v soukromých i firemních budovách. Mimo dodávek běžných sítí GSM a UMTS také zajišťujeme budování sítí WLAN.

Posilování signálu GSM a UMTS

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

HEJZICOM TECH s.r.o.

Zprostředkováváme ubytování v České republice. Zahrnuje hotely, hostely, penziony, chaty, chalupy, B&B, ubytování v soukromí i jiné druhy ubytování, on-line prodej letenek a poradenství.

HEJZICOM TECH s.r.o.

Provozujeme internetový server věnovaný fotbalovým týmům z Červeného Újezdu. Zahrnuje přehled o členech a hráčích, informace o zápasech, fotogalerii atd.

Server fotbalového oddílu

HEJZICOM TECH s.r.o.

Chata u hory Říp pro 12 osob k pronájmu. Společenská místnost, sauna, bar, lednice/mrazák, trouba, vařič, krb, gril, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio, TV se satelitem, pračka, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, fén, topení a teplá voda, venkovní ...

Pronájem chaty