Pobočky 5DM.cz, s.r.o.

5DM.cz, s.r.o.

Digitální agentura zaměřená na výkonnostní marketing. Jsme partnerem pro online business, nikoli agenturou, která přeprodává reklamu. Díky vlastním projektům výkonnostního marketingu generujeme našim klientům konverze ve formě leadů nebo prodejů. Jsme vždy ...

PlnáPeněženka.cz

Cashback portál je jedničkou mezi cashbackovými portály v ČR i v SR. Portál umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 700 partnerských internetových obchodech.

Kutilo.cz

Specializovaný porovnávač zboží pro segment domácnost, stavba, zahrada, hobby z portfolia webů Prima DOMA. Technicky je projekt stavěn týmem 5DM a hlavním obchodním partnerem KUTILO je právě naše provizní síť Affiliate Port.

KuponováKnížka.cz

Akční nabídky stovek e-shopů na jednom místě, včetně slevových kupónů, které pro uživatele pravidelně aktualizujeme na webu. Slevový kód si jedním kliknutím návštěvník webu zkopíruje do schránky a přejde na vybraný e-shop.

AffiliatePort.eu

Affiliate síť propojuje e-shopy s online publishery nejen v ČR a SR, ale i dalších zemích Evropy. Inzerentům přinášíme co největší obraty dle jejich vlastního zadání a partnerům pomáháme k co největším výdělkům. Aktuálně spolupracujeme s téměř 3 500 affiliate …

Lookio.cz

Inspirativní srovnávač módy sleduje nejnovější módní trendy. Jedná se o web s širokou nabídku módních produktů nejrůznějších značek. Díky XML Feedům může každý obchod své produkty snadno aktualizovat.

TopSrovnani.cz

Rychlý, unikátní a nezávislý srovnávač pojištění a energií pomáhá zákazníkům najít nejlepší řešení na trhu. Z produktů spolupracujících pojišťoven vybíráme klientům individuální nabídku na míru.

Srovnávač pojištění a energií