Pobočky Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Zubní ambulance

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Oddělení klinické mikrobiologie

Provádění bakteriologických, mykobakteriologických, parazitologických, virologických a mykologických laboratorních vyšetření.

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Ortopedicko-traumatologické oddělení

Provádíme ortopedické a traumatologické operace: TEP, totální endoprotézy kyčelních, kolenních, hlezenních a ramenních kloubů, navigované operace, miniinvazivní a artroskopické operace. Řešíme reoperace a reimplantace. Máme krátké čekací lhůty.

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Radiodiagnostické oddělení

Poskytujeme komplexní radiodiagnostiku na moderních přístrojích: rentgen, sono, ultrazvuková vyšetření, CT - počítačovou tomografii, MR – magnetickou rezonanci, angiografii – DSA, PTA. Disponujeme digitálním mamografem na vyšetření prsu.

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Urologické oddělení

Odstraňujeme močové kameny, komplexně léčíme onemocnění močových cest a ledvin. Pomáháme při bolestech při močení. Řešíme problémy s prostatou, při nádoru ji odstraňujeme bez nutnosti odstranění varlat. Provádíme záchovné operace při nádorech ledvin.

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Oddělení ORL

Komplexní péče o krk a hlavu. Odstraňujeme potíže s chrápáním, nosní polypy, pečujeme o děti v předškolním věku, například kvůli alergiím či častým zánětům středního ucha. Řešíme potíže s nedoslýchavostí, poruchy štítné žlázy, operujeme otosklerózu.