Pobočky AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft

AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft

AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft

Výroba uměleckého ručně foukaného skla. Možnost prohlídky sklárny. Luxusní nabídka skla a prodej speciálních a netradičních monumentů a dárků. Provozujeme e-shop.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v 06:00)

Ajeto škola

Základy práce se sklem, zdokonalování a individuální školící kurzy. Vyzkoušejte si sklářské řemeslo ve studiu Petra Novotného. Výuka probíhá v českém a anglickém jazyce.

Výuka sklářského řemesla

Sklářská Krčma

Pohostíme Vás ve staré Sklářské krčmě, kde můžete nasát ryzí sklářskou atmosféru a prožít ojedinělý zážitek s přáteli, rodinou či firemními spolupracovníky nebo partnery. Hospoda se svým originálním jídelníčkem, ve kterém najdete jak jídla obvyklá, tak ...

Ajeto Restaurant

Unikátně propojená restaurace se sklářskou dílnou nabízí jídla domácí kuchyně a polední menu. Ochutnejte sklářské speciality a pivo. Pravidelně připravujeme pro širokou veřejnost akce různých druhů. K dispozici je terasa a dětský koutek.

Restaurace

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

Ajeto Art Glass Museum

Museum shromažďuje sbírku moderního skla, užitého a výtvarného umění. Klade si za cíl obohatit kulturní život prostřednictvím stále expozice, krátkodobých výstav, přednáškovou činností a provozem knihovny.

Museum

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Ajeto Galerie

Galerie volně prodejných exponátů a designu společnosti Ajeto. V galerii jsou zastoupena díla nejen designérů Ajeta, ale i mnoha designérů a sklářů z celého světa. Vystavené exponáty jsou volně prodejné.

Galerie

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)