Pobočky Slavoj Litoměřice, z.s.

Slavoj Litoměřice, z.s.

Tělovýchovná jednota organizuje a vede sportovní družstva. Zahrnuje sporty: basketbal, hokejbal, jachting, kulturistika, lyžování, nohejbal, šachy, šerm, tenis, veslování, volejbal, vodní motorismus a turistiku. Zahrnuje různé sportovní akce, turnaje a ...

Slavoj Litoměřice, z.s.

Ubytovna zahrnuje dvoulůžkové, třílůžkové a pětilůžkové pokoje. Součástí je společné sociální zařízení, kuchyňka, televize, Wi-Fi připojení k internetu, parkoviště.

Slavoj Litoměřice, z.s.

Ubytovna zahrnuje 2 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové pokoje. Zahrnuje společné sociální zařízení, vybavenou kuchyňku, televizi, sportoviště, parkoviště, úschovnu jízdních kol, Wi-Fi připojení k internetu.

Slavoj Litoměřice, z.s.

Silniční doprava a přeprava osob v rámci ČR. K dispozici automobily Ford Transit (9 míst), Volkswagen T5 (9 míst) či Hyundai H200 (5 míst).

Slavoj Litoměřice, z.s.

Ubytovna zahrnuje 5 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje, 1 pětilůžkový a 1 sedmilůžkový pokoj. Součástí je sociální zařízení, vybavená kuchyňka, TV ve společných prostorách, Wi-Fi připojení k internetu, koupaliště a parkoviště.

Slavoj Litoměřice, z.s.

Penzion zahrnuje 2 dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a 1 čtyřlůžkový pokoj, všechny se sociálním zařízením a TV. K dispozici Wi-Fi připojení internetu, koupaliště či parkoviště.