Pobočky Corinthia Panorama, s.r.o.

Corinthia Panorama, s.r.o.

Zabýváme se posledními trendy v gastronomii, poskytujeme perfektní servis a profesionální přístup. Zajistíme pomoc s výběrem a přípravou jídel, obsluhující personál, kuchaře, skleničky, talíře, příbory, dekorace, pozvánky, zábavu, technické vybavení, dárky na …

Top Deck wellness & fitness centre

Fitness a wellness centrum zahrnuje: fitness a kardio stroje, bazén s panoramatickým výhledem, vířivka, solárium, společná i privátní sauna, kadeřnictví, kosmetický a masážní salón.

Fitness a relaxační centrum

ZAVŘENO (Otevírá v Ne 07:00)

Corinthia Panorama, s.r.o.

Kavárna nabízí široký výběr káv, čajů a jiných alkoholických i nealkoholických nápojů. Zahrnuje také studené a teplé předkrmy, polévky, saláty, sendviče, hlavní jídla, sezónní speciality či dezerty. Wi-Fi připojení.

Kavárna

ZAVŘENO (Otevírá v Ne 08:00)

MEZZO Restaurant

Restaurace nabízí jak českou, tak mezinárodní kuchyni. Zahrnuje sezónní speciality, americké snídaně formou bufetu či večeře à la carte. Wi-Fi připojení.

Restaurace

Brzy zavírá (v 10:30)

Panorama Hotel Prague

Hotel disponuje kuřáckými i nekuřáckými apartmány a pokoji ve čtyřech kategoriích s vlastním sociálním zařízením, minibarem, TV i klimatizací. Součástí je restaurace, konferenční centrum, Wi-Fi připojení, solárium, fitness a wellness služby, parkoviště.