https://www.info-praha.cz/rotunda

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Centrum pro pohybový systém ROTUNDA

Centrum pro pohybový systém Rotunda se specializuje na komplexní řešení problémů s pohybovým systémem.

Základním prostředkem je zde cvičení zaměřené na odstraňování poruch pohybového systému a zdravotních potíží, které se navenek projevují odchylkami od správného držení těla a pohybových stereotypů včetně chůze, normální kloubní pohyblivosti a optimální hodnoty svalového napětí.
Používáme vlastní oscilačně-antigravitační metodu, která vznikla v roce 2004 jako pokročilejší forma české zdravotní tělesné výchovy a svým zaměřením na rozvoj antigravitační funkce organismu je unikátem i v celosvětovém měřítku.

Mužům, ženám, dětem, sportovcům i nesportovcům, starším lidem a lidem po skončení rehabilitace nabízíme rozmanité příležitosti, jak zlepšit péči o pohybový systém, vyladit a zdokonalit jeho funkci, zbavit se zdravotních potíží a postarat se o to, aby se stále nevracely. Můžete docházet na pravidelné lekce, využít individuálních konzultací či seminářů ve volných dnech, víkendových soustředění a týdenních pobytů se cvičením v tuzemsku i u moře, nebo si zakoupit DVD a cvičit podle něj s dalšími členy rodiny nebo sami jak doma, tak na pracovišti.
Web:
http://www.kocouricviky.cz/
Sledujte nás na Facebooku
Adresa:
U Průhonu 1242/52
170 00 Praha 7 - Holešovice
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Mobil:
+420 777 030 377
E-mail:

Fakturační údaje: Obory činnosti:

PaedDr. Olga Chválová, CSc.

Třída Čsl. armády 6
504 01 Nový Bydžov

IČO: 45321311

Rok založení: 2010

Obory činnosti:

Centrum pro pohybový systém ROTUNDA
Poctivá firma
Centrum pro pohybový systém ROTUNDA