http://www.info-praha.cz/obrazy-v-aukci

Divize prodeje umění

Tisk | Přidat / editovat záznam

Obrazy v aukci, s.r.o.

Pořádáme aukce obrazů, starožitností a knih. Zajistíme expertízu, popř. restaurování. Můžete nás kontaktovat i v případě, že si nejste jisti, zda je váš obraz vhodný do aukčního prodeje, neznáte autora, nebo je dílo poškozené. Ujmeme se i celé pozůstalosti nebo sbírky. Platíte pouze aukční provizi, žádné další poplatky. Přijímáme i levnější položky. Přijedeme přímo k Vám domů.
Web:
http://www.antikvakorunni75.cz
http://www.obrazyvaukci.cz
Adresa:
Korunní 972/75
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Telefon:
+420 222 512 313
E-mail:

Pobočky:

Centrála: Antikva U Vinohradské vodárny − Praha 3 - Vinohrady, Korunní 972/75

Fakturační údaje:Obory činnosti:

Obrazy v aukci, s.r.o.

Korunní 972/75
130 00 Praha

IČO: 24165620

Rok založení: 1993

Obory činnosti:

Obrazy v aukci, s.r.o.
Obrazy v aukci, s.r.o.