Tisková zpráva

Přidat / editovat záznam

Přeprava osob bez starostí

Pěkné zážitky je třeba sdílet s ostatními, abychom se z nich naplno těšili. Ať už jde o letní či zimní dovolenou s přáteli, výlet na zajímavé místo pro školáky, nebo například kulturní akce pořádané pro obchodní klienty a partnery, vždy je třeba účastníky výpravy bezpečně a pohodlně dopravit na místo a zpět.

Málokdo však disponuje vlastním vozovým parkem, větším vozidlem, nebo dokonce autobusem. V těchto případech je řešením využít služeb soukromého autodopravce. Privátní autodopravci zajišťují osobní dopravu vnitrostátní i mezinárodní, stejně jako dopravu autobusovou po celé Evropě.

Soukromého přepravce je možné využít i k příležitostnému či pravidelnému převozu dětí do školy a ze školy nebo například k dopravě obchodních partnerů z pražského letiště, ale i k přepravě svatebních hostů.

K jízdě je obvykle možné zvolit vozidlo potřebné velikosti dle vlastních představ. Dobrý osobní autodopravce nabízí výběr z různých typů vozů a z několika automobilových značek.

Se spolehlivým autodopravcem není problém dostat se na jakékoliv místo v Evropě. Užijte si bez starostí dovolenou či výlet s partou přátel nebo upevněte vztahy s obchodními partnery zorganizováním výletu či kulturní akce v České republice nebo v okolních zemích s veškerým komfortem včetně bezpečné přepravy.