Nestíháte? Řešením je autopůjčovna

Čas je drahý. Toto rčení je stále aktuálnější. Všichni se snažíme co nejvíce času ušetřit a vyřídit to, co potřebujeme, za nejkratší možnou dobu. Velmi užitečným a především pohodlným pomocníkem pro úsporu času je automobil. Nejlépe to ví ten, kdo je na auto zvyklý a najednou se octne bez něj, ať už proto, že má svůj vůz porouchaný, nebo proto, že je na služební cestě nebo na výletě.

Ani v těchto případech však člověk nemusí být odkázán na veřejnou dopravu. Může si totiž auto půjčit. V dnešní době si lze například v Praze vybrat ze široké nabídky solidní autopůjčovnu s kvalitní nabídkou vozů za dostupné ceny. Volit je možné z mnoha značek a typů vozů.

Dobrá půjčovna přistaví automobil na místo, kde se vám to bude nejlépe hodit. Čekáte například zahraniční hosty a potřebujete je dopravit z Letiště Václava Havla do centra Prahy? Řešení nabízí autopůjčovna Car Rental Prague, jejíž zaměstnanci přistaví vůz na letiště i v pozdních nočních hodinách nebo o svátcích a vyzvednou klienty v příletové hale.

V osvědčené autopůjčovně je samozřejmostí dálniční známka a především pojištění vozů po celé České republice a Evropě. K vozu si můžete rovněž vybírat ze široké škály doplňků, jako je dětská sedačka, nosiče jízdních kol, box na lyže, GPS a další.

Pronájem automobilu se vyplatí tím více, čím delší je doba zapůjčení. Vůz si lze pronajmout i dlouhodobě.

Nepřipravujte se o pohodlí a časovou flexibilitu, ani když jste služebně či soukromě v Praze a nemáte s sebou vlastní vůz nebo je Vaše auto nepojízdné. Půjčit si vyhovující automobil za rozumnou cenu totiž nikdy nebylo snadnější.

Rozhovor: Ochrana před štěnicemi a jinými škůdci

Čistota prostředí, ve kterém žijeme, je jedním ze základních předpokladů naší psychické i fyzické pohody a především zdraví.

Splněný sen pro Vás a Vaše děti

V krásném prostředí nově zrekonstruovaného Centra Viktoria Vás přivítají příjemné prostory Dětského klubu Viki Kids Club.

Vše, co potřebujete vědět o VIN kódu

Myslíte si, že každé vozidlo spolehlivě odlišíte prostřednictvím písmen a číslic na tabulce registrační značky?