Tisková zpráva

Přidat / editovat záznam

Dřevo se hodí ke všemu

Můj dům, můj hrad. Toto rčení zná asi každý. Vyjadřuje úzkou vazbu mezi člověkem a jeho domovem, který tvoří jeho životní zázemí. Podoba našeho domova může náš život výrazně ovlivnit. V prostředí, které bude odpovídat našemu estetickému cítění, se budeme cítit příjemně a snadno zde načerpáme dostatek energie, tolik potřebné pro náš každodenní život.

Při zařizování domu nebo bytu vyjadřuje každý z nás svým specifickým způsobem svoji osobnost, ať už vědomě, či podvědomě. Někteří lidé dávají přednost praktičnosti před okázalostí, jiní naopak kladou důraz na kvalitní materiály, elegantní provedení či výlučný vzhled svého příbytku.

Jedním z hlavních prvků, který udává celkový tón obydlí, je bezesporu nábytek. Různé kusy nábytku totiž často tvoří hlavní dominanty obytných místností, ať už jde o kuchyňské linky, postele v ložnicích či skříně, komody, stoly nebo poličky v obýváku a jiných pokojích.

Nepřekonatelnou stálicí mezi materiály, ze kterých se bytové doplňky vyrábí, je dřevo. Dřevo je zcela unikátní svou univerzálností. Lze je využívat v nejrůznějších typech a laděních interiérů – bez dřevěného nábytku se neobejde dům v tradičním stylu, dokonale naopak dokreslí dojem u moderně zařízených domů či bytů, klidně v kombinaci s kovy nebo sklem.

Pokud však jde o dřevěný nábytek, nabídka v běžných obchodech není zrovna rozmanitá či oslnivá. Nejméně náročným a zdlouhavým způsobem, jak získat svůj vysněný kus nábytku, je proto zakázková výroba. Zakázková výroba dřevěného nábytku je také skvělým řešením v případech, kdy potřebujeme kus nábytku specifického tvaru nebo rozměrů.

Dřevo je tím pravým i pro doplňky do Vaší krásné zahrady – dřevěný zahradní nábytek a příslušenství jako pergoly či altánky dokonale dokreslí příjemnou relaxační atmosféru.