Antény, satelity, kamerové systémy a zabezpečení objektů

Stává se vám občas, že si při cestě do práce nemůžete vzpomenout, zda jste vypnuli plotnu a zastavili vodu? Anebo vlastníte zlatnictví a máte obavy ze zlodějů, kteří jsou čím dál vynalézavější a také rychlejší? Ať máte jakýkoli důvod, s podobnými starostmi vám pomohou elektronické zabezpečovací systémy.

K modernímu způsobu zabezpečení objektu, ale také monitorování nastalé situace, slouží kamerové systémy CCTV. Jen si vzpomeňte, jak často je díky umístěným kamerám dopaden zločinec. Nemusíte být žádný Sherlock Holmes, abyste po neidentifikovaných stopách hledali pachatele, který vás bez pozvání a v nestřeženém okamžiku navštívil a odcizil vám majetek. Kamerový systém zaznamená potřebné události. Naše společnost SATOM ochotně informuje každého zájemce o všech záležitostech spojených s digitálním vysíláním. Poradíme Vám, jaké řešení je ideální právě pro Vaši domácnost. Nabídneme Vám antény, satelitní komplety a veškerou potřebnou techniku. Postaráme se samozřejmě také o instalaci a montáž veškerého zařízení, od domácího kina přes satelit až po domovní rozvody společné televizní antény (STA). Kromě toho jsou naší doménou také kamerové systémy a zabezpečení objektů pomocí alarmu.

Ať už potřebujete efektivně vyřešit televizní příjem, zabezpečit Váš domov či objekt nebo monitorovat dění pomocí kamery – obraťte se na SATOM Vše s Vámi ochotně zkonzultujeme a společně dojdeme k tomu nejvhodnější mu řešení.