Odneste si nevšední zážitek z pobytu v hotelu

Vzhled a úprava prostředí, ve kterém trávíme čas, mají zcela zásadní vliv na naši psychiku. Ať už si chceme maximálně užít pobyt v Praze jako turisté, nebo si jen co nejvíce zpříjemnit služební cestu, designový Hotel Yasmin v centru Prahy je tou pravou volbou. Nádherné, moderní prostředí tohoto hotelu přímo vybízí k tomu, strávit zde několik nocí, anebo alespoň posedět v hotelové restauraci Café Bar Noodles. Velkým bonusem pro všechny návštěvníky je přitom poloha hotelu – Yasmin se nachází v samém centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Většina nejzajímavějších pražských památek je díky tomu v bezprostřední blízkosti od hotelu.

Hotel Yasmin nabízí svým hostům celkem 196 luxusních pokojů zajímavého designu, ve kterých se bude každý v průběhu svého pobytu v Praze cítit jako v bavlnce. Každý host může využít nejrůznějších služeb, které Yasmin nabízí, jako je průvodce po městě nebo zajištění programu. Personál hotelu ovládá několik světových jazyků. Samozřejmostí je internetové WIFI připojení zdarma, stejně jako hotelové fitness centrum.

Atraktivní prostory Hotelu Yasmin jsou také ideálním místem k pořádání firemních akcí, konferencí, podnikových školení a podobně. Pro tyto účely jsou pro naše klienty k dispozici tři moderně vybavené multifunkční místnosti vhodné pro přednášky či prezentace.

Hotel Yasmin není v českém kontextu výjimečný pouze pro svůj neotřelý, poutavý design a světovou úroveň nabízených služeb, ale například také díky mimořádně tolerantnímu, liberálnímu a přátelskému prostředí. Díky tomu se u nás naši hosté mohou cítit opravdu uvolněně a příjemně. Zkrátka jako doma. Na shledanou v Hotelu Yasmin!

Ako staviť na volejbal? Pozri si 5 tipov!

Tipovanie na volejbal je stávkovanie na silu tímovej práce. Ale prečo?

Oblečení na motocykl: Styl i ochrana

Existuje spousta různých životních stylů. Jedním z nejvýraznějších a na první pohled lehce rozeznatelných je bezpochyby motocyklismus.

Organizace, které pomáhají gamblerům

V dnešní době přibývá stále více lidí, které se potýkají se závislostí na hazardních hrách a dalších aktivitách, které jsou spojené se světem kasina a gamblingu.