Vkusné a levné ubytování v Praze

Sehnat si pěkné ubytování v Praze, které má výhodnou polohu a neplatí se za něj astronomické částky, to není jen tak. Navíc pokud jste do Prahy přijeli jako turisté a záleží Vám i na vzdálenosti ubytování od historického centra Prahy, tak je výběr ještě složitější. Hostel Milánská v Horních Měcholupech v Praze 10 nabízí řešení: pěkné prostředí, výhodnou polohu a rozumné ceny.

V hostelu Milánská si můžete vybrat z jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a trojlůžkových až pětilůžkových studií. Ceny za jedno lůžko na noc se pohybují v rozmezí od 295 korun v závislosti na délce pobytu – čím déle se u nás zdržíte, tím výhodnější cenu Vám nabídneme. Vybrané pokoje v našem hostelu jsou bezbariérové, stejně jako celé přízemí komplexu. Na pokojích mají naši hosté zdarma k dispozici wifi připojení k internetu.

Poloha hostelu Milánská umožňuje našim hostům nejen snadný přístup k historickým památkám Prahy, ale také širokou škálu sportovního vyžití. V areálu v těsném sousedství hostelu je možné věnovat se tenisu, fotbalu, plážovému volejbalu či nohejbalu. Příroda v okolí ubytovacího komplexu navíc přímo vybízí k dlouhým procházkám, například k některému ze tří nedalekých rybníků. Pro opravdové milovníky vodních radovánek je pak ideální volbou výlet do největšího aquaparku ve střední Evropě v pražských Čestlicích, který se nachází od hostelu Milánská pouhých deset minut cesty autem.

S ubytováním v hostelu Milánská si můžete užívat jak krás okolní přírody, tak ruchu velkoměsta. Ať už do Prahy zavítáte v obchodních záležitostech nebo jako turisté, náš hostel je připraven Vám poskytnout stoprocentní komfort za skvělé ceny.