Klidné a levné ubytování v Praze

Sehnat si pěkné ubytování v Praze, které má výhodnou polohu a neplatí se za něj astronomické částky, to není jen tak. Navíc pokud jste do Prahy přijeli jako turisté a záleží Vám i na vzdálenosti ubytování od historického centra Prahy, tak je výběr ještě složitější. Hostel Milánská v Horních Měcholupech v Praze 10 nabízí řešení: pěkné prostředí, výhodnou polohu a rozumné ceny.

V hostelu Milánská klademe vysoké nároky na čistotu a pořádek, kde si můžete vybrat z jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a třílůžkových až čtyřlůžkových studií. Ceny za jedno lůžko na noc se pohybují v rozmezí od 315 korun v závislosti na délce pobytu, počtu hostů – čím déle se u nás zdržíte, tím výhodnější cenu Vám nabídneme. Vybrané pokoje v našem hostelu jsou bezbariérové, stejně jako celé přízemí komplexu. Na pokojích mají naši hosté zdarma k dispozici wifi připojení k internetu.

Poloha hostelu Milánská umožňuje našim hostům nejen snadný přístup k historickým památkám Prahy, ale také širokou škálu sportovního vyžití. V areálu v těsném sousedství hostelu je možné věnovat se tenisu, fotbalu, plážovému volejbalu či nohejbalu. Příroda v okolí ubytovacího komplexu navíc přímo vybízí k dlouhým procházkám, například k některému ze tří nedalekých rybníků. Nedaleko hostelu se nachází zámek Průhonice a dendrologická zahrada. Pro opravdové milovníky vodních radovánek je pak ideální volbou výlet do aquaparku v pražských Čestlicích, který se nachází od hostelu Milánská pouhých deset minut cesty autem. Pro cestu do centra je ideální možnost využít hromadnou dopravu. Autobusová zastávka je vzdálená 100 metrů od hostelu, kde se za 5 minut dostanete na stanici metra Háje.

S ubytováním v hostelu Milánská si můžete užívat jak krás okolní přírody, tak ruchu velkoměsta. Ať už do Prahy zavítáte v obchodních záležitostech nebo jako turisté, náš hostel je připraven Vám poskytnout stoprocentní komfort za skvělé ceny.