Stáj Trojan: Nechte se strhnout kouzlem koní

Koně jsou bezesporu králové mezi domestikovanými zvířaty. Na první pohled se dnes může zdát, že tito ušlechtilí tvorové patří minulosti. Opak je však pravdou. Ačkoliv lidé již koně nechovají zdaleka v takovém měřítku jako v dobách před nástupem aut a železnice, přesto existuje mnoho míst, kde chov koní vzkvétá a jejich využití je velmi široké.

Jedním z takových míst je Stáj Trojan, centrum chovu a výcviku koní v Praze 4-Šeberově. Stáj Trojan nabízí komplexní jezdecký výcvik Vašeho koně a rovněž výcvik kočárových koní pro rekreační, užitkové či sportovní účely. Zabýváme se také výukou jezdectví – ať už s koňmi začínáte nebo se chcete ve svých dovednostech zdokonalit, ve Stáji Trojan jste na správné adrese. Samozřejmostí jsou pak vyjížďky na našich koních do okolní přírody.

V případě zájmu se postaráme rovněž o zajištění perfektního ustájení Vašeho koně v krásném prostředí areálu Šeberov nebo areálu Votice nedaleko Benešova. V rámci ustájení zajistíme rovněž začlenění Vašeho koně do stáda, tolik důležitého pro správný vývoj zvířete.

Stáj Trojan funguje i jako půjčovna kočárů, koní a veškerého potřebného příslušenství k zajištění nejrůznějších společenských akcí, jako jsou svatby, historické turnaje a průvody, oslavy nebo pohřby. Specializujeme se také na spolupráci s filmem. Naše stáj se podílela na mnoha historicky laděných snímcích, kde bylo nutné zajistit dobové reálie mimo jiné pomocí koní, kočárů, zkušených kočí a podobně. Za všechny lze uvést například film Z pekla, Bathory nebo Amadeus. Koně a personál Stáje Trojan se také podíleli na několika reklamách, například pro značky Coca-Cola, Sony, Samsung, Becherovka a další.

Koně jsou stále nepostradatelnou součástí života lidí, ať už skrze filmová díla, historické rekonstrukce nebo zkrátka jako milované zvíře s duší a přítel člověka. Ve všech těchto oblastech chovu koní působí Stáj Trojan. O našich službách se dozvíte více na našem webu a e-shopu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Dobrý stav kanalizace zajistí spokojené bydlení

Za jeden z ukazatelů vyspělosti starověkých, ale i moderních civilizací se obvykle považuje rozvinutost kanalizačního systému. Takovouto vymožeností se mohli chlubit například již obyvatelé měst v antickém Řecku či římské říši.

Původ fotbalu ve světě

Fotbal, známý jako národní vášeň, je hrou, která dnes mobilizuje vášeň mnoha lidí po celém světě.

Co je to gól ve fotbale

Podle pravidel fotbalové hry je hlavním úkolem hrajících týmů trefit branku, tedy vstřelit míč do soupeřovy branky.