Základní strategie sportovního sázení

Mnoho hráčů se zpočátku zajímá pouze o sport a teprve po chvíli začnou sázet, aby to bylo ještě napínavější. Co může být více vzrušujícího než sázení na výsledek hry na 22Bet? Pokud několikrát vyhrajete a získáte slušnou výhru, můžete také zvážit, jak se živit! Obtížné ale je, že výhra není jen otázkou štěstí, ale je do značné míry ovlivněna znalostí počasí.

Není snadné vyjmenovat vše, co potřebujete vědět, abyste mohli samostatně sázet. Existuje mnoho informací, které můžete využít, abyste se stali úspěšným sázejícím a dosahovali stálých zisků. Nejzajímavější tipy, které můžete získat, jsou ty od jiných zkušených sázkařů. Pokud chcete znát tajemství úspěchu profesionálních sázkařů, měli byste pokračovat ve čtení tohoto krátkého článku.

Strategie sázení

Každý sázkař má různé techniky, na které spoléhá. Použití strategie sportovního sázení je jedním ze způsobů, jak dlouhodobě dosahovat dobrých zisků.

Neexistuje však žádná strategie, která vždy zaručí úspěch. Musíte si pamatovat, že sázkové techniky pouze zvyšují vaše šance na výhru a nic víc. Koneckonců, je to sázka, nic není zaručeno: buď vyhrajete, nebo prohrajete.

Abyste mohli plně využít jakoukoli konkrétní strategii, musíte být disciplinovaní. Každá technika má svá pravidla, která je třeba vždy dodržovat. Strategie bude úspěšná pouze tehdy, pokud budete respektovat pravidla. Ale lidé mají často problém se dlouho držet pravidel a strategií, protože když do hry vstoupí instinkt, disciplína zmizí. Tímto způsobem však budete pravděpodobně zklamáni výsledky.

Zde je několik dobrých strategií, které můžete použít, abyste byli úspěšnější, ale nezapomeňte, že musíte dodržovat pravidla systematickým způsobem. Nejlepší rada, kterou vám můžeme dát, je projít si různé techniky a zjistit, která vám nejlépe vyhovuje.

Sázení proti veřejnosti

Sázení proti veřejnosti neboli „vyblednutí veřejnosti“ je jednou z nejjednodušších technik, jak maximalizovat hodnotu sázkových trhů. Metoda je jednoduchá: vždy sázíte „proti davu“, tj. nemusíte sázet na favorita davu, ale na smolného hráče. Proč používat? Odpověď spočívá v psychologii davu. Je lidskou přirozeností podporovat oblíbené. Ve skutečnosti sázkové kanceláře, spoléhající na názory médií a jejich analýzu oblíbeného týmu, tomu přizpůsobují kurzy. Přitahují sázkaře tím, že dávají stejnou výhodu jak favoritům, tak poraženým.

Pokaždé, když vsadíte na smolného hráče, zvýší se vaše šance na výhru o 1–3 %. Bookmakeři aktualizují procenta sázek a poté znovu kontrolují kurzy na začátku každé sezóny.

Důležité lineární pohyby

Pohyby hlavních linií jsou způsobeny náhlými a drastickými částkami peněz ze sázek na trhu sportovních sázek. Některé z největších jmen v IT průmyslu to dělají: vsadí 50 000 EUR na domácí tým, což vyvolá reakci trhu: jakmile k tomu dojde, vsadí 150 000 EUR na tým, na který ve skutečnosti vsází, posun o 1,5–2 body v jejich prospěch. Je to dobrá strategie, protože může rychle zvýšit vaše výhry, ale pokud ji budete slepě dodržovat, může také prasknout.

Hledejte nejlepší kurzy

Hledání nejlepších kurzů Jedním z prvních tipů, které dostanete, je otevření účtů u různých online sázkových kanceláří, které vám dají příležitost vyhledat nejlepší kurzy. Různé hry a zápasy mají na různých webech různé kurzy. Možná najdete lepší kurzy, které vám pomohou vyhrát více. Podívejme se například na následující článek: The Orlando Magic jsou na –2 proti New York Knicks u jisté online sázkové kanceláře, ale poté, co se podíváte na jiné sázkařské stránky, zjistíte, že kurzy na to samé jsou na –3. Pokud chcete vsadit na Magic, měli byste vsadit na první web, ale pokud si myslíte, že Knicks vyhrají, pak bude vaše nejlepší sázka druhá.

Význam získaných jednotek

Význam vyhraných jednotek Vyhrané sázkové jednotky jsou velmi důležitými ukazateli při hodnocení hodnoty handicapu nebo světového systému. Vyhrané jednotky představují množství peněz, které jste ztratili nebo vyhráli z několika zatočení mít po započítání vaší sázky. Chcete-li určit jednotky, musíte použít následující vzorec: pokud X (pravděpodobnost) > 0, je to X/100 a pokud X (pravděpodobnost) < 0, je to –100/X. Severní Karolína má tříbodový náskok proti Dukovi v kurz –115, takže vzorek by vypadal takto: –100 / –115 = 0,87. Při této sázce byste tedy vyhráli +0,87 jednotek, ale pokud Severní Karolína nevyhraje, prohrajete 1 jednotky. Pokud například v této sezóně vsadíte 50 $ na NFL za 6,8 jednostek, na konec byste vikhroli 340 $ [6,8 (jednotky) X 50 $ = 340 $].

Pevná sázka

Festwiese Festwiese je dokonalá strategie pro sázkaře, kteří doufají, že vyvinou dobrou techniku ​​sázení, která bude fungovat dlouhodobě. Myšlenkou tohoto systému je vsadit pokaždé stejnou částku peněz. Měli byste vsadit 1 % až 5 % svého celkového bankrollu. Strategie je chytrá, protože vede k utrácení malých částek peněz ze sázkařského účtu a nevede tak k hypotetickým velkým ztrátám. Rizika, která podstupuje, jsou minimální. Nevýhodou je, že často musíte měnit poměr šancí v závislosti na vašem bankrollu. Pokud budete úspěšní, můžete si dovolit vsadit vyšší procento peněz, ale ne více než 5 % z celkového bankrollu. Pokud prohrajete, musíte vsadit menší sázky.

Proporcionální sázky

Proporcionální sázky jsou podobné fixním sázkám v tom, že sázející musí vsadit částku mezi 1 % a 5 % svého vlastního kapitálu. Rozdíl je ale v tom, že mezi hrou a velikostí vašich sázek existuje souvislost, takže každá sázka je jiná. Je to dobrá strategie, protože sázky zůstávají flexibilní a zároveň máte pevný limit. V závislosti na velikosti vašeho bankrollu můžete podávat větší nebo menší sázky. Nezapomeňte, že byste neměli vsadit více než 5 % (na sázku) z celkové částky, kterou jste na sázky přidělili.