Golfový bag - 5 tipů, jaký model vybrat?

Než si začnete vybírat vhodný golfový bag, musíte si odpovědět na otázku, k čemu vám bude golfový bag především sloužit. Můžete vozit cart bag na vozíku, nosit stand bag na zádech a opírat ho o nožičky, mít v něm turnajové vybavení a vybrat si na to staff bag neboli tour bag, nebo s cestovním bagem cestovat. Může být vhodný pro hru za každého počasí, nebo do něj můžete přibalit boty, míčky, občerstvení a oblečení. Jakmile si ujasníte představu, začněte vybírat.

1. Pencil bag pro začátečníky na trénink

Začínající golfista může mít jen pár holí nebo půl set místo celého golfového setu. Na golfové hole je nejlepší pořídit pencil bag s nožičkami. Snadno se přepravuje i nosí. Později ho můžete používat třeba příležitostně na tréninku, na dovolené, při hraní v zimním období nebo při výletech na vzdálenější golfová hřiště.

2. Stand bag pro hráče bez vozíku

Stand bag se hodí pro golfisty, kteří ještě nemají ve svém golfovém vybavení golfový vozík. Tento bag můžete velmi pohodlně nosit na zádech nebo na rameni a během hry ho stabilně postavit a opřít o nožičky. V této pozici bude mírně nakloněný a dobře se z něj budou vytahovat vaše golfové hole a vkládat se zpět. Nejlepší stand bagy mají pohodlné a široké rukojeti a popruhy i polstrování v místě kontaktu se zády. Měkký prodyšný materiál umožňuje komfortní nošení bagu a dopřeje vám vysoké pohodlí. Významně snižuje vaše pocení v místě kontaktu těla s bagem.

3. Cart bag dokonale padne na každý vozík

I ten nejlepší golfový bag, který vám ale nebude dobře sedět na vozíku, je noční můrou každého golfisty. Proto je dobré kupovat golfový bag společně s vozíkem nebo pořídit si model, který bude kompatibilní s golfovými vozíky, které si můžete zapůjčit na golfovém hřišti. Právě cart bag je pro zavěšení na vozík přímo stvořený.

4. Nepostradatelný travel bag pto vášnivé cestovatele

Praktický cestovní bag, travel cover neboli travel bag připomíná větší golfový bag a je nepostradatelný na veškeré přesuny a cesty MHD, autem, letadlem i lodí. V jeho vnitřku je místo na pro běžný obsah bagu a další věci, díky čemuž můžete vynechat příruční zavazadlo. Praktické řešení obsahuje samostatné kapsy na obuv. Travelcover slouží k ochraně golfové výbavy při přepravě a ke zmenšení počtu vašich zavazadel. Je skladný a vyztužený v místech náchylných na prodření.

5. Tour bag pro profesionály a špičkové hráče

Turnajový bag pojme celé golfové vybavení, golfový set holí, ale i občerstvení, tekutiny, oblečení navíc , míčky i golfovou rukavici. Jde o perfektní organizér. Zvolte si odpovídající počet komor a kapes, jejichž rozměr a konstrukce bude vždy přizpůsobená obsahu. Bag mívá tepelně izolované kapsy na nápoje i bezpečné kapsy proti nárazu na mobilní telefon a brýle. Každý hráč golfu bude mít dokonalá přehled ve svém vybavení a může se plně soustředit na hru. Tour bag má pevnou konstrukci a pohodlné rukojeti. bag však může vážit i desítky kilogramů.

Specialita do anglického počasí – nepromokavý bag neboli waterproof bag

Vášniví golfisté hrají za každého počasí včetně deště. Ten pro ně není důvodem k přerušení hry. Proto ocení nepromokavý bag neboli waterproof bag, díky kterému jim nepromoknou ani věci na převlečení. Voděodolnost bagu proti vodě nezajišťuje jen speciální nepromokavá látka, ale také nepromokavé švy a zipy. Pak už vám stačí jen doplnit tašku či prodyšný obal na obuv, na míčky a ostatní příslušenství. Internetový golfový obchod Golfchampion nabízí skvělé vybavení pro golfisty.

Budování silných a zdravých komunit prostřednictvím výhod sportu

Sport má pozoruhodnou schopnost sbližovat lidi a posilovat vazby v rámci komunity.

Strategie blackjacku pro zlepšení vaší hry

Pokud se chcete přidat k milionům lidí, kteří již hrají Blackjack online, ale obáváte se, že vaše dovednosti nejsou na stejné úrovni, proč se nechytit některých užitečných strategií?

Boj proti parazitárnej hrozbe: stratégie prevencie a liečby nákazy

Parazity sú celosvetovou hrozbou, ktorá môže napadnúť ľudí, zvieratá a rastliny a spôsobiť vážne zdravotné problémy a hospodárske straty.