Představení trendů 2022: Které barvy se budou nosit tento podzim?

Každá sezóna staví aktuálních trendech, které pak kombinujeme ve sladěných outfitech. Blíží se podzim, doba, kdy je potřeba více se obléct a trendy tohoto roku už jsou známé. Podívejte se s námi na barvy, které budou in, a oblečení, které pofrčí. Můžete se už teď inspirovat v internetových obchodech, protože prodej na podzimní sezónu je již zahájen. Nové kolekce prozradí, jakým směrem se při nákupu vydat. Co si tedy určitě do září stihnout pořídit a které kousky z šatníku oprášit? Mrkněte na článek.

Které barvy budou na podzim in?

Klasika podzimu jsou přírodní barvy ve všech odstínech. Okrová, cihlová, béžová, světle i tmavě hnědá nikdy nevyjdou z módy, protože jdou krásně dohromady se zabarveným listím padajícím ze stromů. K těmto klasickým barvám letos přibyly další pestré nebo dokonce pestrobarevné kombinace. Dnešní móda se dívá zpátky do 80. a 90. let a v té době se nosily často i zcela křiklavé barvy. Vzpomeňte na fialové, modré, nebo zelené šusťákovky nebo barevné kalhoty do zvonu. Dovoleny jsou také zvířecí vzory, geometrické obrazce nebo jakýkoliv divoký motiv. Můžete využít i potisknutou látku obrázky na tričku nebo sukni. Barvy se pak snažte kombinovat citlivě, abyste zachovaly styl outfitu. Pro inspiraci nakoukněte do módního blogu CCC. Najdete tam řadu užitečných tipů a můžete se hned prokliknout k online nákupu. Zboží si můžete vyzkoušet také v kamenných prodejnách CCC.

Jak barvy podzimu kombinovat?

Plánovaný podzimní outfit dobře promyslete. Základem je sladit boty s kabelkou a kabátem. Budete potřebovat také doplňky k bundě, pod kterou se vleze teplý svetr. Na neformální outfity využijte veselé barvy. Můžete sladit barevnou čepici s šálou a rukavicemi a váš nudný outfit hned ožije. Pěkné jsou také výrazně barevné holínky( červené, žluté), které se k podzimnímu počasí hodí. Při volně kabátu volte rozšířené zkrácené modely, které jsou teď moderní. U kabátu můžete volit také výraznou barvu, ale oblíbenější jsou univerzální, jako je černá, šedá, béžová. Pěkné jsou také kárované kabáty, které se nosí každý rok. Nezbytností pro chladnější počasí jsou také svetry. V 80. a 90. letech frčely dlouhé svetry ve stylu Kurta Cobeina a jeho kapely Nirvány. Můžete se také inspirovat módou barevných flanelových košil nebo širokých dlouhých jednobarevných triček bez nápisu pod zadek.

Jaké doplňky se budou nosit?

Snažte se sladit barevně i doplňky, které k outfitu přidáte. Čepici, šálu a rukavice je nejlepší kupovat jako set. Budete mít pak vždy dobrý základ ke kombinování. Kabelka by měla dobře fungovat s botami. Moderní jsou teď také praktické ledvinky. K podzimnímu elegantnímu oblečení se také dobře hodí pěkné šperky. Ušlechtilá brož zapíchnutá v podzimním kabátu povznese celý outfit do krásné elegance. Pokud milujete kůži, můžete se zaměřit na kožené doplňky a povýšit svůj model krásným páskem, kabelkou a vysokými koženými botami. Tmavé kožené boty můžete kombinovat libovolně s každým podzimním outfitem a budete vždy za dámu. Nezapomeňte si také pořídit pro deštivé dny kvalitní deštník. Můžete ho sladit s holínkami nebo nepromokavými botami. U barvy deštníku je nejdůležitější fakt, že si ho poznáte a nezapomenete na něj. Proto radíme výrazné barvy, puntíky, cokoliv, co vás praští do očí. Víte určitě, že deštník je doplněk, který postrádáme nejčastěji.

Recyklovatelné obaly - jedna z cest k úspěchu vaší firmy

Ekologie, udržitelný rozvoj, recyklace.

Poslední hity cvičení O-A metodou®

Mobily, tablety a počítače změnily způsob života dětí tak, že se to na velké části první generace, která s nimi vyrostla, do slova a do písmene podepsalo držením těla, které se dříve objevovalo až u lidí velmi pokročilého věku – bedra propadlá vzad, výrazně kulatá záda, hlava vystrčená dopředu nebo spadlá na prsa.

Odemkni potenciál UX/UI designu: Posuň své digitální schopnosti na nový level

Význam uživatelské zkušenosti (UX) a designu uživatelského rozhraní (UI) je v digitálním světě zásadní.