Tipy, jak se stát dobrým hráčem blackjacku

Chtěli jste někdy zkusit štěstí v kasinu? Snili jste o dokonalé hře, ať už při profesionální live sázení – 22Bet, stolních hrách nebo automatech?? Ačkoli to není žádná jistota, s trochou rad a praxe můžete odejít jako vítěz, pokud budete hrát správně. Blackjack je velmi zajímavá karetní hra a je velmi oblíbený i mezi ostatními stolními hrami, protože slibuje nižší výhodu kasina než mnoho jiných kasinových her. Zatímco někteří hráči si vedou výjimečně dobře, když chtějí v blackjacku získat jmění, někteří jiní neuspějí. Důvodem není jen štěstí, ale také řada jednoduchých strategických pravidel blackjacku, kterými se někteří hráči řídí a jiní ne. V tomto článku vám představíme několik strategických tipů, které se vám při hraní blackjacku budou určitě hodit. Základní strategie je nejlepší způsob, jak hrát blackjack – a když ji zkombinujete s několika strategickými tipy, jak řídit bankroll a co dělat po výhře, dosáhnete opravdu maxima, co můžete.

Tip 1: Naučte se základní strategii a držte se jí

Hráč by měl vždy předpokládat, že karta, kterou nevidí, je desítka, a statisticky je vysoká pravděpodobnost, že tomu tak je. Karty 2–9 se počítají jako nominální hodnota, ale 10, jack, dáma a král mají hodnotu 10 bodů. Esa jsou zvláštní, mohou být použita jako 1 nebo 11. Pokud si nejste jisti, co hrát, můžete použít základní strategické tabulky – karty, které vám řeknou, jak optimálně hrát danou kombinaci. Tato základní tabulka vám řekne, kdy je nejlepší trefit, stát, zdvojnásobit a rozdělit. To vám samozřejmě nikdy nezaručí výhru, ale výrazně to zvyšuje vaše šance. Tyto tabulky najdete na internetu a existují také zábavné aplikace, které si můžete stáhnout a hrát a trénovat na svém telefonu. Dobrý hráč blackjacku se vždy řídí daty a má matematické myšlení. To je velmi důležité, protože blackjack je koneckonců hra s čísly a matematické schopnosti hráče mu mohou umožnit získat z blackjacku maximální hodnotu. Odborníci na blackjack se učí své grafy nazpaměť, vytvářejí si vlastní tabulky a nenechávají vůbec žádný prostor pro dohady. Pro začátek samozřejmě stačí dobře znát základní strategickou tabulku.

Tip 2: Rozhodněte se předem, co jste ochotni riskovat

Dobrým pravidlem je rozhodnout se předem, co jste ochotni riskovat. V každém okamžiku dejte na stůl pouze čtvrtinu této částky. To vás donutí zvážit odchod nebo vyhledání jiného stolu, pokud se vám s prvním buy-inem nebude dařit. Nezapomeňte také, že můžete ovlivnit, jak dlouho chcete hrát, takže můžete skončit i v případě, že vás to prostě nebaví, bez ohledu na vaše výhry nebo prohry.

Je v pořádku, když trochu zvýšíte své sázky, když vyhráváte. Stejně jako je důležité maximalizovat vzestupné tendence, když vyhráváte, je nutné minimalizovat ztráty tím, že ovládnete nutkání vsadit příliš mnoho, když prohráváte. Je v pořádku, když trochu zvýšíte své sázky, když vyhráváte. Nevybíjejte si však svou frustraci na svém bankrollu a vyhněte se pokušení sázet více, když prohráváte, jen abyste se hnali za penězi.

Tip 3: Naučte používat signály rukou

Nezapomeňte dealerovi rukou naznačit, co chcete udělat. Dealerům není dovoleno přijímat slovní pokyny od hráčů na ruce. Pokud chcete, aby vám krupiér rozdával další karty, použijte ruku k „poškrábání“ stolu mezi vámi a vašimi kartami. Pokud chcete „zůstat stát“ (ponechat si karty, které máte, a další nedostávat), stačí držet ruku kolmo k desce stolu a mávat s ní ze strany na stranu, dlaní dolů, jako byste mávali desce stolu na rozloučenou, aniž byste pohnuli rukou. Pokud chcete zdvojnásobit sázku, položte žetony nahoru ve výši původní sázky nebo nižší a jedním prstem si vezměte jednu kartu, nebo pokud chcete hrát split, položte žetony nahoru ve výši původní sázky a udělejte prsty „znamení míru“ a natáhněte je směrem ke kartám, aniž byste se jich dotkli.

7 tipů, jak se vyhnout závislosti na online kasinu

Online hazardní hry jsou stále populárnější. Není to první rok, kdy se místní obyvatelé museli potýkat s problémem blokových řetězců a sebeizolace.

Nejlepší online hry ze staré školy

Herní průmysl ušel za posledních deset let dlouhou cestu, ale někdy je příjemné vrátit se v čase a nostalgicky zavzpomínat.

Bezpečí je základní potřebou v našem životě

V moderním světě je pro každého z nás náš domov místem, kde nejen odpočíváme a čerpáme novou energii, ale kde se především cítíme bezpečně.