Ideální ubytování v Praze: Klid, pohodlí a dostupnost centra

Najít vhodné bydlení v Praze podle svých představ není jednoduchou záležitostí. Obvykle jde o komplikovaný proces a pracné přebírání stovek nabídek nejrůznějších realitních kanceláří.

Alternativu představuje společnost Ventura s.r.o., která se zabývá pronájmem bytovýchnebytových prostor převážně v Praze 5. Vždy se jedná o atraktivní, velmi pečlivě vybrané nabídky. Aktuální přehled najdete vždy na webu firmy, stejně jako veškeré potřebné kontakty.

V některých případech, jako je obchodní návštěva Prahy nebo výlet do hlavní české metropole za turistickými cíli, je třeba najít si krátkodobé či přechodné ubytování. Také v této oblasti nabízí společnost Ventura řešení, a to v podobě svých penzionů v samém centru Prahy.

Na dosah centra města se nachází útulné penziony Anděl Apartments a Anděl Apartments II. Oba penziony, které spojuje společná recepce, nabízejí vynikající dostupnost městské dopravy a veškerých potřebných služeb a zároveň klid a soukromí k odpočinku po práci či po prohlídce města. K penzionu náleží stylový restaurant Anděl, kde mohou nejen hosté ochutnat speciality z různých druhů masa, zahnat žízeň vynikající plzní a vytrávit u bowlingu.

Další možnost komfortního ubytování skýtají Kamera Apartments. Bydlet mimo ruch a shon městského centra, které je však zároveň velmi snadno dostupné, to je ideální kombinace pro pracovní nebo poznávací pobyt v Praze. K penzionu patří plzeňský retro-restaurant Kamera, kde lze zažít dokonalou nostalgickou atmosféru zašlých časů českého předválečného filmu. I zde je možné zabavit se u bowlingu, a to na čtyřech dráhách s moderním UV efektem.

Opravdu náročné hosty, kteří si chtějí svůj pobyt v Praze dokonale užít, perfektně uspokojí ubytování v luxusní Residenci U Černého orla. Historický dům se nachází pouhých 160 metrů od Karlova mostu v samém historickém centru Prahy. Pobyt zde je ideální volbou pro romantické chvíle ve dvou nebo pro kohokoliv, kdo miluje historii staré Prahy a chce její tajemnou atmosféru okusit na vlastní kůži.

V Residenci U Černého orla, stejně jako v ostatních penzionech společnosti Ventura s.r.o., je možné vybírat z několika typů pokojů a cenových relací. K hotelu rovněž náleží luxusní restaurant, kde si nejen hosté mohou pochutnat na české kuchyni v moderním hávu a pokochat se působivým historickým interiérem či sklepní vinotékou s bohatou nabídkou kvalitních vín.

Pro ještě krásnější zážitky z Prahy vsaďte na rozmanité možnosti spolehlivého ubytování, které nabízí společnost Ventura s.r.o.

Nejlepší online hry ze staré školy

Herní průmysl ušel za posledních deset let dlouhou cestu, ale někdy je příjemné vrátit se v čase a nostalgicky zavzpomínat.

Základní strategie sportovního sázení

Mnoho hráčů se zpočátku zajímá pouze o sport a teprve po chvíli začnou sázet, aby to bylo ještě napínavější

První systém umělé inteligence, který porazil člověka v pokeru, byl vyvinut českými vědci!

Systém umělé inteligence s názvem DeepStack jako první porazil profesionálního lidského hráče v No-Limit Texas Hold'em Pokeru, což představuje velký milník ve výzkumu umělé inteligence. Umělá inteligence hrála proti třiatřiceti hráčům, z nichž jedenáct odehrálo po třech tisících hrách.