Ideální ubytování v Praze: Klid, pohodlí a dostupnost centra

Najít vhodné bydlení v Praze podle svých představ není jednoduchou záležitostí. Obvykle jde o komplikovaný proces a pracné přebírání stovek nabídek nejrůznějších realitních kanceláří.

Alternativu představuje společnost Ventura s.r.o., která se zabývá pronájmem bytovýchnebytových prostor převážně v Praze 5. Vždy se jedná o atraktivní, velmi pečlivě vybrané nabídky. Aktuální přehled najdete vždy na webu firmy, stejně jako veškeré potřebné kontakty.

V některých případech, jako je obchodní návštěva Prahy nebo výlet do hlavní české metropole za turistickými cíli, je třeba najít si krátkodobé či přechodné ubytování. Také v této oblasti nabízí společnost Ventura řešení, a to v podobě svých penzionů v samém centru Prahy.

Na dosah centra města se nachází útulné penziony Anděl Apartments a Anděl Apartments II. Oba penziony, které spojuje společná recepce, nabízejí vynikající dostupnost městské dopravy a veškerých potřebných služeb a zároveň klid a soukromí k odpočinku po práci či po prohlídce města. K penzionu náleží stylový restaurant Anděl, kde mohou nejen hosté ochutnat speciality z různých druhů masa, zahnat žízeň vynikající plzní a vytrávit u bowlingu.

Další možnost komfortního ubytování skýtají Kamera Apartments. Bydlet mimo ruch a shon městského centra, které je však zároveň velmi snadno dostupné, to je ideální kombinace pro pracovní nebo poznávací pobyt v Praze. K penzionu patří plzeňský retro-restaurant Kamera, kde lze zažít dokonalou nostalgickou atmosféru zašlých časů českého předválečného filmu. I zde je možné zabavit se u bowlingu, a to na čtyřech dráhách s moderním UV efektem.

Opravdu náročné hosty, kteří si chtějí svůj pobyt v Praze dokonale užít, perfektně uspokojí ubytování v luxusní Residenci U Černého orla. Historický dům se nachází pouhých 160 metrů od Karlova mostu v samém historickém centru Prahy. Pobyt zde je ideální volbou pro romantické chvíle ve dvou nebo pro kohokoliv, kdo miluje historii staré Prahy a chce její tajemnou atmosféru okusit na vlastní kůži.

V Residenci U Černého orla, stejně jako v ostatních penzionech společnosti Ventura s.r.o., je možné vybírat z několika typů pokojů a cenových relací. K hotelu rovněž náleží luxusní restaurant, kde si nejen hosté mohou pochutnat na české kuchyni v moderním hávu a pokochat se působivým historickým interiérem či sklepní vinotékou s bohatou nabídkou kvalitních vín.

Pro ještě krásnější zážitky z Prahy vsaďte na rozmanité možnosti spolehlivého ubytování, které nabízí společnost Ventura s.r.o.