Ochutnejte to nejlepší z americké kuchyně

V centru Prahy existuje obrovské množství restaurací a barů. Vybrat příjemné místo pro oběd, večeři nebo třeba jen odpolední drink není přesto vůbec jednoduché. Navíc je ve většině případů nutné volit mezi cenou a kvalitou. Výběr podniků v pražském centru, které disponují optimálním poměrem mezi těmito dvěma kritérii, je bezesporu velmi omezený.

S kručením v břiše je hledání dobré restaurace ještě obtížnější. Proto je nejlepším možným řešením vsadit v takových situacích vždy na léty prověřenou kvalitu v podobě tradičního amerického koktejl baru s vynikající kuchyní. Pravá americká kuchyně, to nejsou jen výtečné, šťavnaté hamburgery z prémiových surovin, ale především hovězí steaky z vysoce kvalitního masa z jihoamerických chovů vyznačující se bio kvalitou.

Americká kuchyně ale není jen o hovězím mase. Oblíbenou stálicí mezi gurmány jsou i grilovaná vepřová žebra. Když jsou navíc ještě originálně zkombinovaná s krevetami v pikantním těstíčku a přelitá unikátní omáčkou Jack Daniel´s, nemá tato pochoutka konkurenci. Dalším populárním pokrmem v americké kuchyni jsou saláty s voňavým kuřecím masem a čerstvou zeleninou.

Co je po vynikajícím jídle lepší, než když se posezení s přáteli příjemně protáhne za popíjení dokonale vyladěného koktejlu. Správný koktejl bar nabízí originální koktejly vhodné pro všechny příležitosti, ze kterých si vybere každý. Když navíc barman doprovodí míchání koktejlu flair show, jak se patří, je to dokonalý zážitek.

Labužnická kuchyně výhradně ze surovin vysoké jakosti spolu s originální koktejlovou nabídkou vsazené do stylových, amerických retro kulis, to jsou ingredience, které se vždy spojí v bezkonkurenční zážitek.

Byznys jako koníček – musíte najít svoji vášeň

Byznys jako koníček – najděte si tu nejlepší možnost!

Soutěž Truck trial se uskuteční letos bez omezení

Stejně jako v předchozích letech i v roce 2023 začíná MČR v truck trialu v Milovicích u Nymburka, kde díky terénním úpravám vznikají každoročně zajímavé a náročné soutěžní sekce, ve kterých se posádky se svými soutěžními speciály musí vypořádat s průjezdem branek, které jim pořadatelé připraví.

Úklid domácností v Praze: Jak na pravidelné úklidové práce?

Čistota a udržení domácnosti v pořádku jsou pro mnoho lidí klíčovým aspektem kvalitního života. Abychom si užívali pohodlného a hygienického bydlení, je důležité věnovat pravidelnou péči úklidu.