Prvotřídní autokosmetika prodlouží životnost vozu

RIWAX je evropská společnost se sídlem ve Švýcarsku. Orientuje se na výzkum, vývoj, výrobu a prodej produktů zlepšujících estetické vlastnosti a zároveň hodnotu a životnost dopravních prostředků.

Česká společnost RIWAX, spol. s r.o. je dobře známá většině tuzemských profesionálů a odborné veřejnosti z oblasti péče o automobily.

Značku RIWAX charakterizuje zejména vysoká kvalita dodávaných produktů a mimořádná úroveň služeb poskytovaných obchodním partnerům.

Pro tento účel RIWAX vybudoval, a stále buduje, tým složený z pečlivě vybraných expertů a obchodních zástupců. Naše práce je přímo u klientů. Nabízíme z pohledu bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí bezpečná řešení Vašich problémů.

Vždy vycházíme z Vašich konkrétních potřeb, z hlubokých a detailních znalostí a zkušeností s produkty RIWAXu. Zákazníci se často vrací k výrobkům RIWAX na základě své dobré zkušenosti s touto značkou, spokojenosti s rychlostí a přesností dodávek a v neposlední řadě pro příznivý poměr mezi dosaženým výsledkem a vynaloženými náklady.

Sortiment produktů RIWAX je komplexní – nabízí ucelenou řadu vosků, politur, čistících a konzervačních prostředků, provozních náplní i přípravků pro ruční mytí vozidel. Nově nabízíme i produktovou řadu péče o lodě.

S úspěchem se u provozovatelů čerpacích stanic setkávají všechny prostředky a náplně potřebné pro provoz každé kartáčové mycí linky. Společnost poskytuje bezplatnou poradenskou činnost v oblasti užití autokosmetiky, zejména v mycích zařízeních a provozech.

Věříme, že nastane čas a Vaše potřeby se protnou s naší nabídkou a možnostmi.

Jsme na to připraveni.

Trendy měnící odvětví online kasin v roce 2023

Online kasina se v posledních letech stala populárnějšími díky technologickému pokroku.

Znáte 4 výhody krátké doby splatnosti u rychlé půjčky?

Průzkumy prokázaly, že peníze si v životě půjčil téměř každý druhý Čech.

Naučte se vyhrávat se svými sázkami s pomocí Tipéra

Sportovní sázení je činnost, která vyžaduje hodně znalostí, pokud chcete být úspěšní.