Reklamní cedule je základem úspěšné propagace

Výroba funkčních reklamních prostředků: Reklamní cedule, tisk samolepek, tisk plakátů, reklamní polepy, …

Reklamní ceduli oranžovou, nebo modrou? Jaká barva je vhodná? Je spousta otázek svědomitého zákazníka při objednávání reklamní cedule, firemního štítu, nebo informační tabule.

Standardně doporučuji se při výběru a vytváření tiskových grafických podkladů obrátit na zkušeného profesionála, který Vám doporučí a vysvětlí osvědčený postup a hlavně poradí. Pro dosažení vysokého reklamního efektu je potřeba, aby reklamní cedule svou grafikou nejen upoutala, ale i vzbudila důvěru. Jako nejčastější chybu, kterou jsem za své praxe zaznamenal mohu zmínit v příkladu, kterou vystihuje věta: „Bude stačit jednoduchý nápis, ať je to levné“. Upřímně se na toto přání zákazníka dá reagovat jen způsobem, zda má vůbec smysl nějakou reklamu vytvářet. Zákazník sice ušetří, ale ve výsledném efektu je to zcela ztrátové, peníze jsou investovány s prvotní úsporou a bez návratnosti. Mé doporučení a postup je jednoduchý.

Vytváříme grafiku pro tisk samolepek (samolepky, nálepky, polepy), tisk plakátů (plakáty, postery), reklamní cedule (štíty, tabule, desky), reklamní banery (plachty) a samolepicí velkoplošné polepy. V první řadě doporučuji se zaměřit na konkrétní reklamní prostředek (cedule, samolepka, plakát, baner) v kombinaci s tím kde bude umístěn a kdo ho uvidí. Tento postup se dá nezvat zohledněním všech marketinkových faktorů a efektivní příprava.

Barevnost a grafika musí ladit s jednotnou grafickou tváří (např. s webovou prezentací) a dodržet styl, atmosféru kolem propagovaného sortimentu, nebo služby. V žádné případě grafika nesmí působit amatérsky a odbytě. Myslím, že pro dosažení očekávaného efektu je nutné např. provozovnu vkusně prezentovat. Doporučuji kombinaci dvou základních faktorů – vkusná grafika s důrazem na atraktivitu a stručný výstižný text. Nabízím osobní konzultaci a individuální doporučení celkového provedení zdarma. K dipozici je doporučí stylu efektivní grafiky a doporučení nejvhodnějšího provedení výroby včetně materiálu. Neváhejte, obraťte se na nás, je to snadné. Na našich webových stránkách www.tisk-samolepek.cz naleznete doporučení na jednoduchý způsob zadání poptávky, příklady provedení a ceny.

Naše hlavní výroba:

Tisk banerů – reklamní bannery k použití venku, včetně oček.

Reklamní polepy – nápisy a fotografie na auta, cedule, výlohy

Tisk samolepek – malé samolepky a nálepky na archu, velkoplošné samolepicí polepy.

Reklamní cedule – cedule plastové a cedule hliníkové.

Tisk plakátů – tisk papírových plakátů velkých i malých rozměrů.

Splněný sen pro Vás a Vaše děti

V krásném prostředí nově zrekonstruovaného Centra Viktoria Vás přivítají příjemné prostory Dětského klubu Viki Kids Club.

Top 5 heren s nejkrásnější výzdobou

Pokud jste fanouškem online automaty hazardních her, pravděpodobně vás zajímá, jak najít bezpečnou službu s různými hrami a jedinečnými bonusy, a pak je vaším nejlepším řešením použití speciálních agregátorů, které vám poskytují skutečně spolehlivé a zkušené platformy.

Závislost na hazardních hrách: dopad na psychické zdraví

Pro většinu lidí nepředstavuje sázení při hraní online casina vážné problémy.