Můj pan Božský

Seznámili jsme se před více jak rokem. Ale v té době jsme byli oba zadaní. Teď se scházíme více jak tři měsíce a momentálně jsme ve fázi, kdy se mám k němu nastěhovat. A tady začíná mé obrovské trápení. Doposud byl náš sexuální život příležitostní, takže jsme se chránili také příležitostně (myšleno kondomem). Ale pokud spolu začneme bydlet, předpokládám, že se frekvence milování značně zvýší.

Jenže…já nemůžu brát hormonální antikoncepci. Zkoušela jsem všechny možné druhy a na všechny mám doslova šílené reakce. Od vyrážky, přes rapidní nárůst váhy, návaly a já nevím co všechno. Jen si přečtěte kterýkoliv příbalový leták a většinou z těch vedlejších účinků jsem si prošla. Takže jsem se s hormonální antikoncepcí jednou provždy rozloučila. Když jste sama, je to tak nějak „out of topic“, ale ve chvíli, kdy máte vztah…vážný vztah…je to téma č.1. A dnes večer potřebuji toto téma jaksi „probrat“. Ale bavte se s panem Božským o ochraně! To je tak…divné…

Po báječné večeři, u sklenky výborného červeného jsem tedy kousla do kyselého jablka: „Richarde, víš, já mám problém. A potřebuji ho s tebou nějak vyřešit.“ „Povídej, lásko. Jestli můžu, pomůžu.“ odpověděl s tím svým odzbrojujícím úsměvem, kterým mi to tedy neulehčil. „Víš, za pár dní spolu začneme bydlet. A já bych ráda vyřešila problém ochrany. Doteď jsme používali kondom. A já…já nemůžu ze zdravotních důvodů používat hormonální antikoncepci. Tak mě to trápí a nevím, co s tím.“ s úlevou, že jsem to konečně vyslovila, dopovím připravenou řeč. „Říkal jsem, že pokud můžu, tak pomůžu. A představ si, že tohle vůbec není problém. Renata s tím svým přítelem řešili nedávno úplně stejný problém. Tak jsem občas něco zaslechl. A náhodou vím, že narazili na nějaký minipočítač, který nahrazuje funkci hormonální antikoncepce. Počkej, najdu to na internetu.“ a s chůzí řeckého boha Apolla kráčí k notebooku na stole. „Poslouchej:

Lady-Comp – přirozená antikoncepce

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Zjistí tak dobu ovulace a na základě srovnání s daty více než 700 tisíc žen určí plodné a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Pro přirozenou ochranu před nežádoucím početím. Určí plodnost ženy pro nejbližších 24 hodin a předpoví plodnost pro následujících 6 dní. Měření bazální tělesné teploty v ústech 1× denně po dobu 60 sekund. Klinicky ověřený algoritmus. Spolehlivost 99,3 % potvrzena nezávislými klinickými testy. Přístroj je malý, lehký a přenosný, snadno a jednoduše se ovládá. Na rozdíl od hormonální antikoncepce bez vedlejších účinků. Přesné zachycení nepravidelných cyklů. Vyloučení nepravděpodobných měření teploty (např. horečka, probdělá noc). Automatické dopočítávání vynechaných měření.

„To zní přímo skvěle. A Renata je s tím spokojená? Zní to až moc jednoduše.“ snažím se najít nějaké „mouchy“. „Řekl bych, že to alespoň zkusíme a uvidíme. Ještě nějaký problém, má královno?“ opět se s naprosto dokonalým úsměvem ptá můj pan Božský. A já, zcela logicky, házím všechny problémy světa za hlavu…vždyť je tu se mnou pan Božský.

Sázení NBA: Objevte nejlepší strategie

Basketbal je nepochybně jedním z nejvíce vzrušujících sportů pro globální sázkový trh se sázením NBA.

Jak dělat online předpovědi basketbalu?

Naši zkušení basketbaloví fanoušci nám každý den pomáhají bezpečnými a bezplatnými tipy na sázení.

Vše, co potřebujete vědět o VIN kódu

Myslíte si, že každé vozidlo spolehlivě odlišíte prostřednictvím písmen a číslic na tabulce registrační značky?