https://www.info-praha.cz/mgr-martina-brixi

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Mgr. Martina Brixí – poradce pro výživu

Bojujete stále dokola s nadbytečnými kily, opakovaně zkoušíte zaručené recepty na hubnutí a stále se vám nedaří, jste unavení, valí se na vás chmurné myšlenky? Je čas k zamyšlení a přístup k vaší životosprávě pojmout poněkud koncepčně!

Z analýzy, kterou provedeme na vstupním pohovoru nejprve zjistíme, co potřebuje vaše tělo a co mu dáváte vy. Pokud se tento rozdíl včas odhalí, zjistí se obvykle příčina vašeho neúspěšného snažení nebo důvod zdravotních problémů.
Teprve po sestavení Vašeho osobního výživového plánu, který ode mne obdržíte, můžete začít zodpovědně pečovat o své tělo i duši tím, že mu dopřejte výživnou, plnohodnotnou, na vitamíny a minerály bohatou stravu. Získáte tak palivo pro svůj mozek i svaly, začnete mít chuť do života a aktivit, které vás dříve unavovaly. Budete psychicky mnohem lépe odolní, dobře naladění, sebevědomí a motivovaní k další práci na sobě.

Vaším cílem není držet další z mnoha diet – vaším cílem je pochopit přínos živin, které tělu dopřejete, naučíte se sami poskládat každodenní jídelníček ze zdraví podporujících potravin, nahrazovat podřadné těmi kvalitnějšími, jídla správně upravovat, abyste se vyvarovali konzumaci nutričně nehodnotných, organismus zatěžujících látek.
Web:
http://www.vitejakjite.cz
http://www.spokojenabriska.cz
Adresa:
Domažlická 3
170 00 Praha 3
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Mobil:
+420 774 216 165
E-mail:

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Mgr. Martina Brixí

U Uranie 1346/15
170 00 Praha

IČO: 76086356

Obory činnosti:

Mgr. Martina Brixí – poradce pro výživu