https://www.info-praha.cz/klub-sindibad

Jezdecký a airsoftový oddíl

Tisk | Přidat / editovat záznam

KLUB SINDIBÁD

Klub Sindibád – dobrovolné zájmové sdružení. Oddíly vznikly na počátku roku 2004 a sdružují děti i teenagery. Jeho členové mají, jak je patrno již z názvu oddílů, společnou zálibu v jízdě na koni a ve hře airsoft. Členství v oddílu je dobrovolné, neplynou z něho žádné povinnosti a není nijak zpoplatněno. Členové oddílu mají naopak členskou slevu ve výši 10 % na vybrané letní tuzemské tábory.

Činnost jezdeckého oddílu spočívá v pravidelném ježdění na koních. Členové klubu se schází v dopředu stanovených víkendech a společně odjíždějí minibusem do místa, kde jsou ustájeni koně. Členem oddílu se může stát kdokoliv od 7 let věku, pokud přijme klubový řád za svůj.

Činnost airsoftového oddílu spočívá v pravidelném hraní airsoftových her a misí. Členové klubu se schází v dopředu stanovených víkendech a společně odjíždějí minibusem do horské přírody, která je pro airsoft ideálním prostředím. Členem oddílu se může stát kdokoliv od 7 let věku, pokud přijme klubový řád za svůj.

Termíny těchto víkendů jsou naplánovány rok dopředu. Pokud to v daném měsíci lze, tak je víkend vybrán tak, aby se k němu daly připojit i další dny volna (např. podzimní prázdniny, pololetní prázdniny, státní svátky).
Web:
https://www.sindibad.cz/
Adresa:
Drahobejlova 1692/59 (přímo u stanice metra Českomoravská)
190 00 Praha 9 - Libeň
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Mobil:
+420 777 883 434
E-mail:

Pobočky:

Ranč U Vrby: CESTOVNÍ KANCELÁŘ SINDIBÁD – dětské tábory v ČR − Hejnice, SINDIBÁD – DĚTSKÝ TÁBOR – Poste Restante
Centrála: CESTOVNÍ KANCELÁŘ SINDIBÁD – dětské tábory v ČR i zahraničí − Praha 9 - Libeň, Drahobejlova 1692/59 (přímo u stanice metra Českomoravská)

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Klub Sindibád

Vzdušná 997/6
142 00 Praha

IČO: 65993641

Rok založení: 2004

Obory činnosti:

KLUB SINDIBÁD
Poctivá firma
KLUB SINDIBÁD