Jiří Šimon – Zemní a výkopové práce, nákladní doprava

Jiří Šimon – Zemní a výkopové práce, nákladní doprava

Zabýváme se zemními pracemi, nebo-li bagrováním. K bagrům máme vlastní autodopravu, doprava v těžkých podmínkách je pro naše řidiče samozřejmostí, dále s Vámi vyřešíme demolice objektů. Umíme ložený odvoz odpadu nebo v kontejnerech. Dopravíme Vám také ...

Sigmainvest spol. s r. o.

Sigmainvest spol. s r. o.

Projektování, dodávky a kompletace investičních celků v oblasti čerpací techniky včetně elektro a stavebních částí do zemí blízkého a středního východu. Specializace na projektování a dodávky čerpacích stanic pro pitnou a užitkovou vodu, úpraven pitné a ...

LANOSTAV, s.r.o.

Provedeme opravy a kompletní rekonstrukce památek, historických krovů, střešních plášťů a fasád. Dále zednické, tesařské a pokrývačské práce. Poskytujeme také projekční činnosti při záchraně a obnově památek. Mezi naše další působiště patří správa a údržba ...

Tenza, a.s.

Tenza, a.s.

Inženýrsko-dodavatelská společnost nabízí realizace ekologických, průmyslových a občanských staveb. Zpracuje projekty a dodávky technologií.

Vodní zdroje GLS Praha, a.s.

Provádění a vyhodnocování geologických prací. Poskytování zprostředkovatelské činnosti v oboru jímání či ochrany podzemních vod.

VODNÍ DÍLA - TBD a.s.

Provádění technickobezpečnostního dohledu nad vodními díly včetně kategorizace a posudku stavu objektů. Nabídka projekce a speciálního měření.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Jacobs Consultancy, spol. s r.o.

Nabídka konzultačních, supervizních, projekčních a realizačních služeb, koncepčních a projektových příprav, implementace dopravní infrastruktury.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

K4 a.s.

Architektura, projektování staveb, stavební management, urbanistické stavby, konzultace a technický dozor investora, koordinátor BOZP, řízení staveb, energy engineering, value engineering, projekt management.

Ircon, s.r.o.

Nabídka poradenství v oblasti systémů řízení, odpadového hospodářství a plnění požadavků právních předpisů na ochranu životního prostředí.

AI - DESIGN, s.r.o.

Zabýváme se projektovou činností ve výstavbě.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

BETVAR, a.s.

Naše společnost se věnuje následujícím oblastem stavební výroby: generální opravy, modernizace a intenzifikace všech typů chladicích věží, výstavba a sanace betonových konstrukcí, provádění průmyslových podlah, realizace hydroizolačních ...

Sweco Hydroprojekt a.s.

Poradenské, projektové a inženýrské služby v oblastech zásobování vodou, kanalizací, čištění odpadních vod, hydrotechniky a hydroenergetiky, odpadového hospodářství, pozemních a průmyslových staveb, modernizace a výstavby průmyslových areálů.

SOMA - ES, s.r.o.

Nabídka projektových a inženýrských služeb v oboru energetických staveb.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

CONTRACTIS, s.r.o.

Architektonická kancelář nabízí projektovou činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Ing. Marcel Šaffek

Nabízíme projektování novostaveb a rekonstrukce. Zajišťujeme zdravotnickou a tepelnou techniku či stavební i technický dozor staveb.

SUDOP GROUP a.s.

Provádění projektové, inženýrské a konzultační činnosti. Zahrnuje oblast dopravní infrastruktury, občanské a bytové výstavby, energetiky, výpočetní techniky a telekomunikací, ekologických staveb a geotechniky. Projekty vysokého napětí, venkovního osvětlení, …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:30)

SUDOP PRAHA, a.s.

Nabídka inženýrských služeb v oblasti dopravní infrastruktury.

METROPROJEKT Praha, a.s.

Nabídka architektonických služeb, protestantských, inženýrských, konzultačních a poradenských služeb.

Elektroprim - Koutník, a.s.

Provádění silno i slaboproudých elektrotechnických montáží. Nabídka vypracování projektu, inženýringu, operativního zajištění a kompletace materiálu.

Insight Home, a.s.

Zaměřujeme se na oblast rezidenčního bydlení. Nabízíme konzultace, projektové řízení zakázek a následný servis. Provádíme vypracování projektu.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Ředitelství vodních cest ČR

Příprava a realizace výstavby a modernizací dopravně významných vodních cest a souvisejících staveb. Zabezpečení správy, údržby a oprav nově zřízených součástí vodních cest a dalšího majetku, nutného pro provoz na nich a pro jejich správu a údržbu.

Ekoterm - Servis, spol. s r.o.

Ekoterm - Servis, spol. s r.o.

Nabídka instalatérských a topenářských prací včetně rekonstrukcí kotelen a výměníkových stanic.

DES Praha, s.r.o.

DES Praha, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na tvorbu architektonických studií a návrhů interiérů. Mezi naše služby patří nabídka projektových prací a inženýrských služeb. Dále se zabýváme vypracováním investičních záměrů.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:30)

Ty-net, spol. s r.o.

Dodávky a projekty počítačových systémů i sítí.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

S u b t e r r a a.s.

S u b t e r r a a.s.

Jsme multioborovou stavební společností s 55letou tradicí, patříme do koncernu Skupina Metrostav. Realizujeme především podzemní, pozemní a dopravní stavby a technická zařízení budov. Stejně jako na kvalitním provedení staveb a moderních technologiích si ...

Ing. Jiří Huptych - J.I.H.

Ing. Jiří Huptych - J.I.H.

Nabízíme Vám: návrhy a studie řešení sportovních zařízení, projektová dokumentace staveb, výstavba a rekonstrukce sportovních areálů, čištění a renovace povrchů, sportovní vybavení hřišť.

PrimaBuilding, s.r.o.

Služby v oborech energetické certifikace budov, energetické náročnosti budov a komplementárních služeb navázaných na stavební projekty, projektový management, stavební dozor investora a řízení a koordinace dodavatelů stavby.

BiB architects, s.r.o.

Nabízíme architektonické návrhy, projektování staveb a stavební dozor.

Aprea, s.r.o.

Nabídka architektonických návrhů, projekční a inženýrské činnosti, realizace staveb a technického dozoru investora při realizaci staveb.

mad-design

Certifikovaný prodej varných desek se spodním odtahem BORA. Iinteriérový design, vizualizace koupelny či kuchyně. Zakázková truhlářská výroba. Nabízíme obklady, dlažby, zařizovací předměty, corian, sklo, dveře, podlahy, sedací soupravy. Realizujeme ...

Sneo, a.s.

Společnost se zabývá správou nemovitého majetku, zajištěním inženýrské činnosti, stavebního povolení a obchodní činností v oblasti prodeje nemovitostí.

EGEM, s.r.o.

Zaměřujeme se na projektování, rekonstrukce, výstavbu, opravy a údržbu rozvodných energetických zařízení. Poskytujeme poradenství.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

ENESA, a.s.

Návrh a výstavba nových energetických zařízení. Poradenství v oblasti efektivního využívání energie. Zavádění systémů energetického managementu.

David Večeřa

Nabídka kompletních projektových prací ve stavebnictví, stavebního dozoru, zaměřování objektů, inženýrské činnosti, konzultací a poradenství.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

CHEMCOMEX, a.s.

Příprava staveb, projektování, inženýrská činnost, investiční výstavba, informatika, geologický průzkum, vrtné a sanační práce. Nabídka služeb v oblasti v oblasti jaderné i klasické energetiky, teplárenství, chemického a petrochemického průmyslu.

EKVATOR - RN, s.r.o.

Provádíme strojní omítky. Zhotovujeme termoizolační, sanační či vnitřní a venkovní dvouvrstvé omítky. Zajišťujeme zednické práce všeho druhu.

RIPS projekt, s.r.o.

Specializujeme se na projektování pozemních staveb a na projekty inženýrských staveb včetně komunikací pro developerské projekty.

AFRY CZ s.r.o.

Architektonická, projektová a inženýrská společnost s unikátní firemní kulturou, inovativními projekty, silným skandinávským zázemím a ambiciózními plány. Našich více než 350 zaměstnanců poskytuje inovativní projekční služby, zejména na českém a slovenském ...

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

ČERMÁK DESIGN, s.r.o.

ČERMÁK DESIGN, s.r.o.

Jsme společnost s více než dvacetiletým působením v oboru interiéru, výstavnictví a podpory prodeje s realizacemi v řadě evropských zemí. Současně nabízíme několik unikátních prezentačních systémů a technologických postupů, které jsme si sami vyvinuli. Jejich …