Ing. JAN STUCHLÍK – STAVEBNÍ PROJEKTANT

Ing. JAN STUCHLÍK – STAVEBNÍ PROJEKTANT

Komplexní služby projektanta v oblasti pozemních staveb. Zajistím hladký průběh Vaší stavby od úplného počátku až do konce. Mým sídlem je okres Nový Jičín, ale spolupracuji s klienty po celé ČR. Projektová dokumentace a veškerá technická řešení stavby jsou …

TALPA - RPF, s.r.o.

TALPA - RPF, s.r.o.

Bezvýkopová výstavba a renovace inženýrských sítí, řízené horizontální vrtání a protlaky, sanace znečištěných vod a zemin, biotechnologická dekontaminace, výstavba vodovodů a kanalizací, dodávky a montáž – tepelná čerpadla, řezání vodním paprskem.

Projekce Ing. Ondřej Beneš

Nabídka projektů rodinných a městských domů včetně jejich rekonstrukcí. Zajišťujeme: přípravu zakázky, návrh stavby, vypracování dokumentace k územnímu řízení a pro stavební povolení, vypracování projektu pro provedení stavby, vypracování ...

ÚRS CZ a.s.

ÚRS CZ a.s.

Společnost ÚRS CZ tvoří a dodává komplexní oceňovací nástroje a podklady pro tvorbu stavebních rozpočtů, kalkulací stavebních prací a sledování stavebních zakázek – programy řady KROS obsahující jedinečnou Cenovou soustavu ÚRS. ÚRS CZ je aktivním členem ...

Sigmainvest spol. s r. o.

Sigmainvest spol. s r. o.

Projektování, dodávky a kompletace investičních celků v oblasti čerpací techniky včetně elektro a stavebních částí do zemí blízkého a středního východu. Specializace na projektování a dodávky čerpacích stanic pro pitnou a užitkovou vodu, úpraven pitné a ...

NOEN, a.s.

Nabídka projektování strojů a zařízení pro povrchové dobývání nerostů.

Tenza, a.s.

Tenza, a.s.

Inženýrsko-dodavatelská společnost nabízí realizace ekologických, průmyslových a občanských staveb. Zpracuje projekty a dodávky technologií.

ARCDATA PRAHA, s.r.o.

Zaměřujeme se na správu, analýzu a vizuální reprezentaci komplexních informací vztahujících se k území.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o.

V našem showroomu vám nabízíme řadu produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně, nábytek na míru a mnoho dalších. Dokážeme vám pomoci při rekonstrukci vašeho bytu nebo domu. Při …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

LENAKO, s.r.o.

Nabízíme dodávku založení staveb či zajištění stavebních jam. Poskytujeme zemní práce i podkládání betonu.

Baticom, s.r.o.

Jsme stavební firma zabývající se navrhováním staveb, architektonicko-stavebním designem a generálním dodavatelstvím. Zajišťujeme technický dozor na stavbách či zastupování investora pro dodržení obecně technických požadavků ve výstavbě. Realizujeme stavby.

Jacobs Consultancy, spol. s r.o.

Nabídka konzultačních, supervizních, projekčních a realizačních služeb, koncepčních a projektových příprav, implementace dopravní infrastruktury.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Ing. Ladislav Dinter

Projektujeme silnoproudé a slaboproudé elektrické zařízení včetně elektromontáží.

K4 a.s.

Architektura, projektování staveb, stavební management, urbanistické stavby, konzultace a technický dozor investora, koordinátor BOZP, řízení staveb, energy engineering, value engineering, projekt management.

STA - CON, s.r.o.

Nabídka vypracování statických projekčních prací.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

GEODETICKÉ CENTRUM, s.r.o.

Prodej, servis a kalibrace geodetických a stavebních přístrojů a pomůcek.

KVADRIKA, s.r.o.

Výstavby, rekonstrukce a demolice rodinných domů, komerčních a průmyslových staveb, bytových jednotek i komplexů či občanských staveb. Zahrnuje komplexní projektovou činnost k našim stavbám, inženýrské sítě, kancelářské komplexy, sklady a haly, ocelové ...

Sweco Hydroprojekt a.s.

Poradenské, projektové a inženýrské služby v oblastech zásobování vodou, kanalizací, čištění odpadních vod, hydrotechniky a hydroenergetiky, odpadového hospodářství, pozemních a průmyslových staveb, modernizace a výstavby průmyslových areálů.

Dřevovýroba Podzimek, s.r.o.

Vyrábíme masivní dřevěné podlahy, celomasivní parketové čtverce, pochozí terasové rošty a průmyslové mozaiky. Nabízíme dodávku a montáž podlah.

BETONCONSULT, s.r.o.

Provozování zkušební laboratoře stavebních hmot. Provádění diagnostiky staveb, návrhů sanací, znaleckých posudků. Nabídka kvalifikačních kurzů.

SMP CZ, a.s.

Realizace dopravních (mosty), vodohospodářských, podzemních (metro) a průmyslových staveb (elektrárny).

CONTRACTIS, s.r.o.

Architektonická kancelář nabízí projektovou činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Etiam Dei Gratia, a.s.

Nabídka inženýrské a stavební činnosti. Provádíme projekce, rozpočty a kalkulace.

Ing. Marcel Šaffek

Nabízíme projektování novostaveb a rekonstrukce. Zajišťujeme zdravotnickou a tepelnou techniku či stavební i technický dozor staveb.

KASTEA, s.r.o.

Výstavba bytových a nebytových budov, realizace staveb a interiérů.

SUDOP GROUP a.s.

Provádění projektové, inženýrské a konzultační činnosti. Zahrnuje oblast dopravní infrastruktury, občanské a bytové výstavby, energetiky, výpočetní techniky a telekomunikací, ekologických staveb a geotechniky. Projekty vysokého napětí, venkovního osvětlení, …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:30)

SUDOP PRAHA, a.s.

Nabídka inženýrských služeb v oblasti dopravní infrastruktury.

METROPROJEKT Praha, a.s.

Nabídka architektonických služeb, protestantských, inženýrských, konzultačních a poradenských služeb.

Elektroprim - Koutník, a.s.

Provádění silno i slaboproudých elektrotechnických montáží. Nabídka vypracování projektu, inženýringu, operativního zajištění a kompletace materiálu.

Origon, spol. s r.o.

Zajišťujeme projektovou činnost v investiční výstavbě pozemních staveb.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Ředitelství vodních cest ČR

Příprava a realizace výstavby a modernizací dopravně významných vodních cest a souvisejících staveb. Zabezpečení správy, údržby a oprav nově zřízených součástí vodních cest a dalšího majetku, nutného pro provoz na nich a pro jejich správu a údržbu.

MV projekt spol. s r.o.

Hlavní činnost naší společnosti představuje projektová a poradenská činnost v oblasti vodohospodářských staveb, ekologických staveb a rekultivací.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

DES Praha, s.r.o.

DES Praha, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na tvorbu architektonických studií a návrhů interiérů. Mezi naše služby patří nabídka projektových prací a inženýrských služeb. Dále se zabýváme vypracováním investičních záměrů.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:30)

PONTEX

PONTEX

Zajišťujeme projektovou činnost pro mosty a dopravní stavby, výpočty a posudky mostů a inž. konstrukcí, prohlídky a diagnostický průzkum staveb. Dále provádíme inženýrskou a konzultační činnost, supervize, systém hospodaření s mosty.

S u b t e r r a a.s.

S u b t e r r a a.s.

Jsme multioborovou stavební společností s 55letou tradicí, patříme do koncernu Skupina Metrostav. Realizujeme především podzemní, pozemní a dopravní stavby a technická zařízení budov. Stejně jako na kvalitním provedení staveb a moderních technologiích si ...

VIS, a.s.

Nabízíme zabezpečení vstupních podkladů, projektovou přípravu pro územní a stavební řízení a realizace staveb.

Metrostav, a.s.

Zajištění realizace pozemních a podzemních stavebních děl. Nabízíme výstavby, opravy silnic, mostů, tunelů. Řídíme projekty pro velké průmyslové firmy a veřejné investory. Provádíme trhací, geografické a zemní práce či sanaci konstrukcí. Vyrábíme ...

CASUA, spol. s r.o.

Nabídka architektonických služeb, návrhů a realizací bytových interiérů i projekčních prací.

RADON v.o.s.

RADON v.o.s.

Radonový průzkum, radonový index pozemku, měření radonu - vzhledem k množství zakázek v různých lokalitách provádíme průzkumy v rámci celé ČR za stejné ceny.

K+K průzkum, s.r.o.

Zabýváme se průzkumnými pracemi a konzultačními činnostmi v oblasti inženýrské geologie, hydrogeologie a geotechniky.

AMF Podhledové systémy

AMF Podhledové systémy

Výroba a dodávky estetických akustických a protipožárních podhledových systémů na bázi minerální vlny, kovů a dřeva.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

PrimaBuilding, s.r.o.

Služby v oborech energetické certifikace budov, energetické náročnosti budov a komplementárních služeb navázaných na stavební projekty, projektový management, stavební dozor investora a řízení a koordinace dodavatelů stavby.

ELCOM, a.s.

Podnikáme v oblasti silnoproudá elektrotechnika. Měříme, řídíme a testujeme kvalitu elektrické energie.

Inter-Informatics,spol. s r.o.

Poskytujeme inženýrské a konstrukční služby v oblasti letectví, kolejových vozidel, dopravní techniky, energetiky a obecného strojírenství. Dodáváme také zákaznická řešení a ICT služby v oblasti podnikových informačních systémů a státní správy.

GEFOS, a.s.

GEFOS, a.s.

Poskytujeme komplexní služby v oboru geodézie a fotogrammetrie. Nabízíme projekci pozemních staveb, statiku, požárně bezpečnostní řešení. Zajišťujeme prodej a servis geodetických a fotogrammetrických přístrojů. Zabýváme se 3D laserovým skenováním, metrologií …

ELEKTROŠTIKA, s.r.o.

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů, nabídka projektové činnosti ve výstavbě a energetice.

Blumenbecker Prag, s.r.o.

Projekty v průmyslové automatizaci, programování PLC. Navrhujeme regulované pohony, průmyslové sítě a kamerové systémy, robotické linky, buňky, pracoviště. Dodáváme pohony, automatizaci SIEMENS, PHOENIX CONTACT, roboty KUKA a vše do rozváděčů NN včetně ...

NHK, s.r.o.

Provádění realizací telekomunikačních sítí, slaboproudých a silnoproudých rozvodů.

Jiting, s.r.o.

Specializujeme se na inženýrské služby v oblasti výstavby dřevostaveb. Zajistíme projekt, výběr dodavatele, stavební povolení, energetický štítek, technický dozor či kolaudaci. Dále provádíme údržbu.