ArtFocus – Ing. Ján Forgáč

ArtFocus – Ing. Ján Forgáč

Tvoříme grafické návrhy na míru – podle Vašich přání. Grafické práce, web grafika, velkoplošná grafika, DTP práce, tvorba loga, piktogramy.

FINKO, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti tvorby internetových prezentací. Výroba multimediálních prezentací.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Smart Media Agency, s.r.o.

Vyvíjíme webové a mobilní aplikace pro zařízení se systémy Android, iPhony a iPady. Vytváříme firemní weby.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Shoptet s.r.o.

Založte si jednoduše vlastní e-shop zdarma a nebo si pro osobní prodej pořiďte pokladní systém. Provozování e-shopu, správa kamenné prodejny, elektronická evidence tržeb, propojení online a offline světů, prodej bez potřeby drahých zařízení.

Kurzy.cz, spol. s r.o.

Kurzy.cz, spol. s r.o.

Největší český finanční server. Svým obsahem je zaměřen především na investory, nabízí online informace z kapitálových, měnových a komoditních trhů a to jak v ČR tak i ve světě. Obsahová nabídka serveru je doplněna informacemi pro širokou laickou ...

Prime Enterprises Media s.r.o.

Prime Enterprises Media s.r.o.

Kompletní zahraniční SEO včetně správy sociálních sítí, psaní recenzí, článků a blogů. On-Page SEO, Off-Page SEO, linkbuilding, optimalizace webů pro zahraniční vyhledávače.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 10:30)

Thimble

Jsme digitální agentura, která tvoří moderní webové prezentace, složitější portály a nádherné grafické práce na míru pro zákazníka. Specializujeme se na osobní weby, firemní prezentace, služby (restaurace, sport, školy), e-shopy a složitější portály.

ACIT s.r.o.

ACIT s.r.o.

Správa sítě, doménové služby, webhosting, počítačový servis, správa počítače, školení základů práce na PC.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.

Reklamní agentura je členem BBN The Business Branding Network. Zajišťuje reklamní kampaně, PR, promotion, eventy, média, výzkumy, monitoring, reklamní předměty, produkce v reklamě, vlastní grafické studio, webdesign, DTP, CI, tisk, výstavy, expozice.

Lucie Zitterbartová

Pomůžeme Vám s vytvářením obsahu - uděláme z Vašeho Linkedin účtu efektivní marketingový kanál a zdroj pro nový byznys. Ušetříme Vám čas díky automatizaci rutinních činností spojených se správou Linkedin - např. cílené budování a rozšiřování sítě o relevantní …

BakyMedia

Tvorba webu prostřednictvím redakčního systému WordPress. Správa webu – pravidelná aktualizace a péče je základ každého úspěšného webu. Webová grafika – tvorba loga, banneru, vizitek. Tvorba e-shopů. Dropshipping. Sociální sítě. Online ...

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Miroslava Trojáková

Zajištění kompletního marketingového servisu. V nabídce například tisk, propagace, webové stránky, vánoční servis, PF, reklamní dárky, balení dárků.

MÉDEA, a.s.

Komplexní služby v oblasti mediální a marketingové komunikace, realizace mediálních kampaní, detailní strategické a mediální plánování, efektivní nákup všech finančních aktivit.

Lenka Hojerová

Poskytuji komplexní služby v oblasti online marketingu včetně poradenství. Pomohu vám s marketingem na sociálních sítích, SEO optimalizací, správou PPC kampaní a kreativní tvorbou reklam. Zabývám se také webovou analytikou a pomohu vám s měřením návštěvnosti …

WTF digital, s.r.o.

Působíme v oblasti digital business developmentu. Nabízíme služby online marketingu (správa reklamních kampaní na Google, Facebooku, Skliku; obsahový marketing; analýza webové návštěvnosti). Podle projektů se spojujeme s dalšími specialisty na trhu s cílem ...

BETTER MARKETING, s.r.o.

BETTER MARKETING, s.r.o.

Pomáháme při zvýšení počtu poptávek z internetu. Naše služby jsou: PPC reklama - správa kampaní v Google AdWords, Sklik, Facebook, SEO - optimalizace pro vyhledávače Seznam a Google, analýzy Google Analytics, ROI, zvyšování výkonnosti PPC a SEO.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

S. FACTORY, s.r.o.

Nabídka grafických služeb a designu internetových a multimediálních prezentací.

UNISMINI - služby, spol. s r.o.

Zajištění dodávek záložních center, kabeláží a zabezpečovacích protipožárních systémů. Nabídka komplexních servisních služeb.

VIZUS.CZ, s.r.o.

VIZUS.CZ, s.r.o.

Tvorba webových stránek a internetových aplikací, redakčního systému, webhostingu, webdesignu. Nabídka registrace domén a emailových služeb.

Orbiter, s.r.o.

Nabízíme komplexní webhostingové služby, tvorbu webových stránek a registraci domén.

Radim Hasalík

Nabídka internetového marketingu, školení, poradenství a podpory podnikání na internetu.

Petr Smejkal

Jsem specialistou na webové stránky. Zabývám se také tvorbou grafických návrhů webových stránek a novými trendy v oblasti web designu. Mezi mé znalosti patří HTML, CSS, JS, jQuery, PHP, MySQL, Photoshop, Illustrator a Google AdWords.

Smart elephant, s.r.o.

Webové stránky, eshopy, grafické práce, reklama a marketing, seo a optimalizace - tvoříme pro vás. Jsme studio kde kreativní myšlení a originalita je naší doménou.

LabRulez s.r.o.

LabRulez s.r.o.

Vše ze světa analytické chemie na jednom místě. Jsme Váš zdroj novinek, aplikací, článků, teorie, pracovních nabídek, e-shop nebo bazar ve světě plynové chromatografie, kapalinové chromatografie, hmotnostní spektrometrie.