Rosendahl, s.r.o.

Prodej značkových postelí, matrací a ložního příslušenství.

Magniflex

Magniflex

Italské pěnové matrace a kvalitní polštáře i v atypických rozměrech. Naše produkty jsou antidekubitní, vyráběny z ekologických a hypoalergenních materiálů. Pyšníme se nejvyšší zdravotní certifikací v rámci EU. Až 12ti letá záruka na jádro.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Radek Groušl

Prodej bytového textilu a dovoz froté zboží značky Vossen i povlečení Estella.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

AESTHETIC, s.r.o.

AESTHETIC, s.r.o.

Výrobce dětského a kojeneckého zboží. Originální autorský design a kvalita. Vyrábíme fusaky, deky do kočárků, autosedaček, kojenecké tašky s přebalovací podložkou, rychlozavinovačky, plyma, povlečení, peřinky, mantinely a nebesa do dětských postýlek.

Dormeo

Dormeo

Dormeo se stará o váš bezstarostný spánek. Nabízíme široký sortiment produktů na spaní, bytové doplňky a doplňky do koupelny. Náš prodej je zaměřen především na kvalitní ortopedické a anatomické matrace. V přehledné nabídce naleznete také rošty, polštáře a ...

Laurián s.r.o. - e-shop

Internetový prodej dárkového zboží a hraček.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

OLEX - PRAHA, s.r.o.

Velkoobchod s textilní metráží pro profi a malé zákazníky bez IČ. Látky do hotelů, zdravotnictví, bytové, oděvní, pracovní a gastro. Odvíjení od 4 metrů, výrazné slevy od 15 metrů a na celé role. Kamenná prodejna s výběrem z 500 druhů tkanin a přes 600.000 ...

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Prádelna Radlická

Nabízíme praní a mandlování prádla a jeho dopravu. Veškeré prádlo sušíme venku, tedy přirozeným způsobem. Provádíme ruční žehlení osobního prádla. Prádlo pereme zejména pro hotely, restaurace, nemocnice, kadeřnictví apod.