http://www.info-praha.cz/hodinovy-hotel-henry

Hodinový hotel

Tisk | Přidat / editovat záznam

Hotel Henry****

Hodinový hotel Henry patří svým provedením mezi unikáty v Česku. Jeho nadstandardní služby a luxusní interiér Vám zpříjemní Vaše zážitky na maximum. Diskrétnost a absolutní soukromí je samozřejmostí, kterou tento čtyřhvězdičkový hotel prvorepublikového stylu nabízí.

Pokud se rozhodnete intimní atmosféru dokouzlit sklenicí lahodného nápoje popřípadě chutného pokrmu, není problém využít zdejší sofistikovanou restauraci, či si nechat donést objednávku přímo na pokoj. Pro zpestření je možné využít i luxusní wellness v podobě sauny a relaxační zóny, kde se můžete oddávat nerušenému odpočinku.

Hotel se nachází na dosah centra Prahy, proto se stává nejen ideálním místem pro zpestření intimního života, ale také perfektní oázou romantických víkendu.

Otevírací doba Hotelu Henry je NON-STOP, proto Vás kdykoliv přivítá vstřícný personál. Pokud preferujete rezervaci pokojů on-line, využijte rezervační systém na stránkách hotelu.

Hotel Henry je Vám také plně k dispozici, jestliže plánujete nějakou firemní nebo soukromou akci většího rozsahu. Můžete si zarezervovat klidně celý hotel pro sebe a své známé, obchodní partnery, atd. Zajistíme Vám vše podle Vašich představ a přání – od ubytování, přes občerstvení, až k zábavě. Kontaktujte nás ještě dnes!
Web:
http://www.privat-henry.cz
http://www.hodinovy-hotel-praha-7.cz
Adresa:
U papírny 506/11
170 00 Praha 7 - Holešovice
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Mobil:
+420 601 374 896
Telefon:
+420 266 314 341
E-mail:

Pobočky:

Noční klub: ShowPark DaVINCI − Praha 2 - Nové Město, Na bojišti 1459/28
Noční klub: ShowPark MARKET − Praha 7 - Holešovice, Bubenské nábřeží 306/13 (Holešovická tržnice – hala 18)

Fakturační údaje: Obory činnosti:

E.R.O.C. s.r.o.

Petřínská 489/5
150 00 Praha

IČO: 63672332
DIČ: CZ63672332

Obory činnosti:

Poctivá firma
Hotel Henry****