https://www.info-praha.cz/grandium-prague

Hotel

Tisk | Přidat / editovat záznam

GRANDIUM Prague

Hotel Yasmin patří mezi nejlépe hodnocené design hotely v Praze. Design hotel Yasmin nabízí služby na vysoké úrovni 4hvězdičkového superior hotelu. Za zmínku zcela jistě stojí i náš skvělý Restaurant Café Bar Noodles, který nabízí svým hostům jídla jak z české tak z mezinárodní kuchyně, jak již název napovídá, specialitou restaurace jsou těstoviny z celého světa připravované na různé způsoby. Druhým vchodem z Václavského náměstí objevíte kouzlo Yasmin zahrady, která je pro naše hosty otevřena od března do října. Na zahrádce podáváme fantastické nudle, tak jako další speciality mezinárodní kuchyně.
Mezi naše služby patří například Wi-Fi internet zdarma, zajištění programu, průvodce a samozřejmostí je fitness, který je k dispozici všem hostům také ZDARMA. Design Hotel Yasmin nabízí i 3 multifunkční konferenční místnosti, které jsou vhodné pro nejrůznější akce, jednání, konference.
Zajišťujeme: tiskové konference, meetingy, školení, corporate training, parkování v garážích Hotelu Yasmin atd.
Hotel též nabízí: personál hovořící několika světovými jazyky, směnárnu, room service, prádelnu a čistírnu, fitness centrum atd.
Web:
http://www.hotel-grandium.cz
Adresa:
Politických vězňů 913/12
110 00 Praha 1 - Nové Město
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Telefon:
+420 244 100 100, +420 244 100 111
Fax:
+420 244 100 101
E-mail:

Pobočky:

Restaurace: InGarden Noodles Restaurant Cafe − Praha 1 - Nové Město, Politických vězňů 913/12

Obory činnosti:

Obory činnosti:

Pronájem prostor pro akce a výstavy (Prostory pro akce a výstavy)
Hotely

GRANDIUM Prague